Altcoin Haberleri

Yeni CEO, FTX’in Kripto Borsasına Yeniden Başlayabileceğini Söyledi!

FTX CEO’su olarak Sam Bankman-Fried’in yerine geçen iflas avukatı John J. Ray III’ün, kuşatılmış kripto borsasını yeniden başlatma fikrini değerlendirdiği bildirildi.

Wall Street Journal, Ray’in eski kripto devini yeniden başlatmanın varlıklarını satmaktan daha iyi bir alternatif olup olamayacağını öğrenmek için bir görev gücü kurduğunu bildirdi.

FTX fonları geri almak için olası tüm seçenekler değerlendiriliyor

Borsanın yeni patronu olmasından bu yana verdiği ilk röportajda Ray, şirketin fonları geri almak için olası tüm seçenekleri değerlendirdiğini söyledi. Ray’in bu açıklaması, bazı müşterilerin borsanın yeniden faaliyete geçmesinin değerli olabileceğini öne sürmesi üzerine geldi.

“Her şey masada. Eğer bu konuda ileriye dönük bir yol varsa o zaman bunu sadece araştırmakla kalmayacağız, yapacağız.”

ftx haberleri

Ray, Bahama borsasının Kasım ayında iflas başvurusunda bulunmasının ardından FTX’i yönetmek ve yeniden yapılandırma sürecine öncülük etmek üzere atandı.

Sekiz maddelik iddianamesinin ardından ev hapsinde tutulan eski CEO’su Bankman-Fried, Ray’in FTX’in ABD kolunun müşterilerin paralarını iade etmek için yeterli likiditeye sahip olduğunu açıklamasını dört gözle beklediğini söyleyerek rapora yanıt verdi.

“Bay Ray’in bu tür çabaları aylarca bastırdıktan sonra nihayet borsayı tekrar faaliyete geçirmek için sözde hizmet vermesine sevindim!

Hâlâ FTX US’in ödeme gücü olduğunu kabul etmesini ve müşterilere paralarını geri vermesini bekliyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!