Altcoin Haberleri

Kripto Borsası Crypto.com, 2 Altcoin’i Listelediğini Duyurdu!

Singapur merkezli dijital varlık borsası Crypto.com, iki yükselen, düşük sermayeli altcoin için destek sunuyor.

Kripto borsası, merkezi olmayan internet ve merkezi olmayan finans (DeFi) için ağ altyapısı sunan açık bir protokol olan Marlin’in (POND) yerel tokenini listeledi.

Marlin, ağa katılmak için daha fazla uygulama ve platform çekmek için teşvikler kullanıyor. POND belirteci, stake etme ve yönetişim için kullanılıyor.

POND yazı yazılırken 0.013$’dan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 416. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %14 ve son yedi günde yaklaşık %20 arttı.

crypto

Crypto.com ayrıca, bir Ethereum ( ETH ) katman-2 ölçekleme çözümü olan MetisDAO’nun (METIS) yerel belirtecine destek ekledi. Metis protokolü, önde gelen akıllı sözleşme platformunun güvenliğini korurken, ETH’den daha düşük ücretler ve daha hızlı işlem süreleri sunmayı amaçlıyor.

METIS, staking ve dahili ödemeler için kullanılabilir, ancak aynı zamanda merkezi olmayan özerk bir şirketin (DAC) oluşturulması sırasında Metis Sanal Makinesi (MVM) içinde önemli bir işleve de hizmet eder. Coinbase , jetonu Haziran ayı sonlarında listeledi.

METIS yazı yazılırken 33.84$’dan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 200. sıradaki kripto varlığı, geçtiğimiz gün %10’dan fazla ve geçen hafta %50’den fazla arttı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!