Altcoin Haberleri

Kripto Stratejisti Solana İçin Uyarıda Bulundu!

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, Solana (SOL) sahiplerine en iyi Ethereum (ETH) meydan okuyucusunun kontrolden çıkabileceğini söyleyen bir uyarı yayınlıyor.

Yeni bir strateji oturumunda, takma adlı analist Altcoin Psycho, piyasa değerine göre dokuzuncu en büyük kripto varlığı yüksek bir zaman dilimi destek seviyesinin üzerinde kalmaya çalışırken Solana’nın büyük bir çöküşün eşiğinde olabileceğini söylüyor.

“Bundan gerçekten hoşlanıyorum. Solana’nın görünüşünü gerçekten çok seviyorum ve bununla kastettiğim şey bence bok gibi görünüyor. Sanırım daha da düşecek ve bu beni gerçekten heyecanlandırıyor. Solana hakkında kısa vadeli birikim planım yok. Bu seviyenin (25$) kırılıp kırılmayacağını sabırla bekliyorum. Bence herkes hemen hemen aynı seviyede izliyor.

Kırılacak mı? Bilmiyorum ama kontrolden çıkan iyi bir aday varsa o da Solana’dır.”

seri142 kriptoup
Kaynak: Altcoin Psycho/YouTube

Altcoin Psycho, SOL’un zayıf fiyat hareketine ek olarak, akıllı sözleşme platformu geçen yıl toplanırken Solana’ya yatırım yapan yeni piyasa katılımcılarının şimdi ağır kayıplar verdiğini söylüyor.

Analiste göre, bu yatırımcılar varlıklarını “Solana katilleri” olarak lanse edilen yeni kripto varlıkları lehine zarara satabilirler.

“Kişisel olarak Aptos (APT) ve Sui’nin (SUI) bir süreliğine parlak yeni oyuncaklar olacağını düşünüyorum, özellikle de ‘Solana katilleri’ olarak pazarlandıkları için. Bence Solana’dan, özellikle de [Solana’nın] zirvesinde yer alan tüm deneyimsiz perakendecilere karşı biraz likidite alabilirler…

Solana’da hâlâ su altında olan bir sürü insan var ve bence şu anda daha az deneyimli tüccarlarınız, özellikle de ayı piyasasıyla ilk kez uğraşıyorlarsa, muhtemelen Solana’nın böyle görünmesinden korkuyorlar… Yani Bunu, Twitter’daki herkesin sadece Aptos’tan ve Sui’den, bu Solana katillerinden bahsetmesiyle birleştiriyorsunuz…

Bence büyük bir destek seviyesini kırmak için ana aday olan bir jeton, bir büyük jeton, büyük ana dallardan biri varsa, bunun Solana olduğunu söyleyebilirim.”

telegram 12

Yazma sırasında, Solana gün içinde yaklaşık %4 artışla 28.99 dolara el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!