BANKA

Dijital Banka Revolut, Bitcoin İçin Düzenleme Getiriyor!

Milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler dijital bankacılık uygulaması Revolut, hesaptan bir başka cüzdana Bitcoin çekmeye izin vermeye hazırlanıyor.

Revolut aracılığıyla Bitcoin’e yatırım yapan kullanıcılar, varlığın hesaptan çekilememesi nedeniyle şikayetçiydi. Revolut, yalnızca uygulama üzerinden Bitcoin alınıp satmaya imkan veriyordu. Önümüzdeki Perşembe gününden itibaren uygulamadan herhangi bir cüzdana Bitcoin transferi mümkün olabilecek.

Revolut, bu konuda ilk olarak Bitcoin ile başlayacak ve yakın gelecekte daha fazla kripto paranın başka bir cüzdana transfer edilebilmesini sağlayacak. Özellik, Revolut’un ‘Metal’ üyeleriyle sınırlı olacak ancak sınırlamalar bununla kalmayacak. Yalnızca üç harici adres eklenebilecek ve para çekme işlemleri ise ayda bin pound ve günde ise 500 pound ile sınırlı olacak.

Revolut, halihazırda Bitcoin’in yanı sıra Ethereum, Litecoin, XRP, UNI dahil 20’den fazla kripto para sunuyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu