Bitcoin Haberleri

SON DAKİKA: Elon Musk’tan Bitcoin (BTC) hareketi!

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en zengin adamı olan Elon Musk, resmi olarak yayınlanma zamanı itibariyle Bitcoin’i (BTC) desteklediğini açıkladı. Elon Musk, Twitter hesabının profil kısmına “#Bitcoin” yazarak bir önceki harekete benzer bir hareketi tekrarladı ve onu 43,7 milyon kişi izledi.

Elon Musk gönderisinde bir makale yayınladı ve ardından profilinde “kaçınılmaz” olduğunu vurguladığı Bitcoin ifadesini düzeltti. Birkaç gün önce başlayan WallStreetBets olayında, Musk görünüşe göre bireysel yatırımcılarla iletişim halinde kaldı ve etki hala devam ediyor, Dogecoin’in fiyatını da etkili bir şekilde artırdı.

f9d61a5cbitcoin2

Bu faaliyetlerin başlangıcından bu yana, DOGE yaklaşık% 800 oranında büyümüştür. Elon Musk, son birkaç yılda profilinde “Dogecoin” veya “Dogecoin’in CEO’su” terimini belirledi. Daha önce Bitcoin’e böyle bir sinyal göndermemiş olan Musk, büyük bir atılım başlatmış olabilir.

Elon Musk, Bitcoin Grafiğini Hareketlendirdi

Elon Musk harekete geçtikten sonra Bitcoin fiyatları beklendiği gibi dalgalandı. Basın zamanı itibariyle, BTC / USD ticaret çifti 34.000 $ ‘ı yükseltti ve aniden% 9 artış gördü. Ancak Elon’un geçtiğimiz günlerde katıldığı “DOGE Operasyonları” ndaki% 800 artışa kıyasla bunun çok çok düşük olduğu söylenebilir.

adsiz 4

Elon Musk daha önce Bitcoin’e yatırım yapma konusunda tavsiye almıştı. MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’un Twitter’daki önerisi Elon’un bile bilmediğini gösteriyor. Saylor, şirketin net rezervleriyle 1 milyon dolar BTC alabileceğini söyledi. Elon Musk, böyle bir şeyin mümkün olduğunu bilmediğini söyledi. Şimdi Elon, Twitter’daki profiline Bitcoin kelimesini ekledi ve bu da bu eylemi gerçekleştirmiş olabileceğini gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramDiscordInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

telegram 12

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!