Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

FTX CEO’su İflas ve Düzenleyiciler Hakkında Konuştu!

Sam Bankman-Fried, kripto imparatorluğunun çöküşünün ardından bir Vox muhabiriyle yaptığı doğrudan mesaj görüşmesinde fikrini söyledi.

Vox muhabiri Kelsey Piper ile yaptığı Twitter görüşmesinde Bankman-Fried, kriptonun en sevilen insanlarından bazılarının sahtekar olduğunu öne sürdükten sonra Binance CEO’su Changpeng Zhao hakkındaki görüşlerini dile getirdi.

FTX CEO’su: “Böylece kazandı”

“Şimdi o bir kahraman. Erdemli olduğu için mi yoksa daha büyük bir bilançoya sahip olduğu için mi? Böylece kazandı.”

ftx

Bankman-Fried ayrıca FTX’in iflas başvurusunda bulunmasından pişmanlık duyduğunu ve daha fazla para toplamayı tercih etmesi gerektiğini söyledi.

“Eğer bunu yapmamış olsaydım, bir ay içinde müşterilerin tamamı para çekmeye başlayacaktı.”

Aynı şekilde, firmanın CEO’luğuna avukat John J. Ray III’ün getirilmesinden sonra FTX’ten sorumlu olan kişiler hakkında da yorum yaptı.

“Şirketin başındaki insanlar utançlarından her şeyi yakıp yıkmaya çalışıyorlar.”

Daha önce bir kripto düzenleme çerçevesi için lobi yapmasına rağmen şimdi düzenleyicileri eleştirdi.

“Her şeyi daha da kötüleştiriyorlar. Müşterileri hiç korumuyorlar.”

Bankman-Fried’in açıklaması, şifreli bir Twitter mesajında müşteriler için doğru olanı yapmak üzere düzenleyicilerle görüştüğünü iddia etmesinin ardından geldi.

Bankman-Fried’ın 11 Kasım’da istifa ettikten sonra kamuoyuna yaptığı son açıklamalar FTX’i resmi bir açıklama yayınlamaya sevk etti.

“Bay Bankman-Fried’in FTX_Official, FTX US veya Alameda Research Ltd. şirketlerinde devam eden bir rolü yoktur ve onlar adına konuşmamaktadır.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!