Künye

logonews1

Yayın Ekibi

Yönetici Editör – Executive Editor

Atilla DEMİR

E-posta – Email

atilla@kriptoup.com

İçerik Editörü – Content Editor

Deniz Büşra ÖKSÜZ

E-posta / Email

denizbusra@kriptoup.com

İçerik Editörü – Content Editor

Tuğçe GÜRBÜZ

E-posta / Email

tugcegurbuz@kriptoup.com

İçerik Editörü – Content Editor

Emre YILMAZ

E-posta / Email

emreyilmaz@kriptoup.com

İçerik Editörü – Content Editor

Burak YİĞİT

E-posta / Email

burakyigit@kriptoup.com

Domain ve Hosting Servisleri / Domain & Hosting Services

logo 1

Tüm Haklar Saklıdır / All Rights Reserved

Yasal Uyarı – KriptoUp.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. KriptoUp.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden KriptoUp.com sorumlu tutulamaz.

Gizlilik İlkeleri / Privacy Policy

Copyright 2022 KriptoUp.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları KriptoUp.com‘a aittir. KriptoUp.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar KriptoUp.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

KriptoUp.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. KriptoUp.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!