Kripto Borsa Haberleri

Skybridge Capital, 2022’de 39% Oranında Değer Kaybetti!

Anthony Scaramucci’nin hedge fonu SkyBridge Capital’in 2022’nin kripto kışı sırasında büyük kayıplar yaşadığı bildirildi.

Yeni bir Bloomberg raporuna göre SkyBridge’in en büyük fonu, dijital varlıklardaki düşüş ve iflas eden kripto borsası FTX’e yapılan yatırımlar nedeniyle yıl içinde %39 oranında değer kaybetti.

Yatırımcılar 30 Eylül’deki itfa döneminde fonun sermayesinin %60’ını geri çekmeye çalıştı ancak sadece %10’unu alabildiler. Rapora göre, SkyBridge Capital 31 Mart’taki itfa döneminde sermayenin sadece %5’inin çıkışına izin vermeyi planlıyor.

db102 kriptoup

SkyBridge Capital CEO’suna göre Bitcoin’in değeri artacak

Ağır kayıplara rağmen Scaramucci, kripto varlıklarının erdemlerini övmeye devam ediyor ve şimdi onlara yatırım yapmak için iyi bir zaman olduğunu savunuyor.

SkyBridge Capital CEO’su ve kurucusu kripto dünyasının etkili ismi Scott Melker ile yakın zamanda gerçekleştirdiği bir YouTube röportajında; ABD Merkez Bankası’nın yakında rotasını değiştireceğini ve sıkı para politikalarından döneceğini, bunun da Bitcoin’in (BTC) değerini artıracağını öngörüyor.

“34 trilyon dolara doğru giden 31 trilyon dolar borcunuz varsa ve faiz oranları yükseliyorsa, federal hükümetin tüm borç sahiplerine 1 trilyon ila 1,5 trilyon dolar faiz ödemesi yaparak bütçelerini anlamlandırması mümkün değil.

Bu bir. İkincisi, Fed’in zafer ilan edeceğine inanıyorum. Enflasyon teknoloji sayesinde düşecek. Faiz oranlarını düşürmeye ya da insanları daha düşük oranlara yönlendirmeye başlayacaklar ki bu da piyasayı ve Bitcoin’i patlatacak.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!