Kripto Borsa Haberleri

Coinbase’in Başındaki İsimden Şaşırtan Sözler!

ABD’nin önde gelen kripto borsası Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, kripto paraların 2024’teki ABD başkanlık seçimlerinde önemli bir yere sahip olacağını ifade ediyor.

Armstrong, ABD’de yapılacak 2024 seçimlerinin merkezine kripto paraların oturacağını belirtti. Özellikle son dönemde kripto para sektörüne sert yaklaşımlar sergileyen düzenleyicilere karşı, kripto topluluğunu seçimler öncesinde bir araya gelmeye davet etti. ABD’de birçok lider kripto şirketiyle ilgili dava süreçleri yaşanırken, Armstrong seçimlerin kripto için bir dönüm noktası olabileceğini vurguladı.

coinbase

Coinbase’in CEO’sundan Capitol Hill’e Net Mesajlar

Brian Armstrong, yakın zamanda Yahoo Finance ile yaptığı röportajda, Coinbase’in sadece bir borsadan daha fazlası olduğunu, aynı zamanda kripto bilincini artırmak ve toplulukları birleştirmek için bir platform görevi gördüğünü söyledi. “56 milyon Amerikalı kripto kullanıcısı var. Bu, elektrikli araç sahiplerinden beş kat daha fazla. Kriptoyu destekleyen adayları finanse etmek ve sesimizi duyurmak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Armstrong, Capitol Hill’e yolladığı mesajda, kripto topluluğunun seçmen gücünün altını çizdi. 2024 seçimlerinin, Amerikan halkının adayların kripto tutumunu değerlendireceği bir dönem olacağını belirtti. “Kriptolara karşı olan bu gereksiz hoşgörüsüz politikalara destek olacak mısınız, yoksa bu devrimci teknolojinin ilerlemesine izin mi vereceksiniz?” diye sordu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!