Kripto Para Analizleri

Kripto Analiz Firması, Dört Altcoin İçin Balina İşlemlerinin Arttığını Söyledi!

Kripto analiz platformu Santiment’in yeni verileri Litecoin (LTC), Polygon (MATIC) ve iki Ethereum (ETH) tabanlı altcoin için balina işlemlerinin arttığını ortaya koyuyor.

Piyasa istihbarat firmasına gör, Bitcoin (BTC) alternatifi Litecoin, %30’dan fazla bir başka fiyat patlamasıyla sonuçlanabilecek bir balina aktivitesinin yeniden canlanmasını yaşıyor; LTC merkezli balina aktivitesi son iki kez yükseldiğinde de böyle olmuştu.

Litecoin’in büyük balina işlemlerinde patlama yaşandı ve bu da 1 milyon dolar ya da daha fazla değere sahip işlemlerin yeniden canlandığını gösteriyor. Benzer büyüklükteki son iki balina artışının ardından fiyatlar zirvelerinde +%37 ve +%33 artış gösterdi.”

kripto para analiz
kaynak: santiment/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada Litecoin 87,29 dolardan işlem görüyor. 30’luk bir fiyat artışı Litecoin’i yaklaşık 114 $’lık bir değere getirecektir. LTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Santiment ayrıca katman-1 protokolü Aave (AAVE), merkezi olmayan borsa DyDx (DYDX) ve ölçeklendirme çözümü Polygon ağlarının; geçtiğimiz ay balina işlemlerinde büyük bir artış gördüğünü ve fiyatlarının da büyük artışlar gördüğünü söyledi.

“AAVE (+%56 30 günlük fiyat), MATIC (+%35) ve DYDX (+%94), geçtiğimiz ay kendi ağlarındaki balina işlemlerinin miktarında çarpıcı artışlar gördü. Bu varlıklara yönelik artan büyük adres ilgisi yakından izlenmelidir.”

kripto para analiz
kaynak: santiment/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada DyDx 2,51 dolardan işlem görürken, Aave ve Polygon sırasıyla 87,33 ve 1,17 dolardan hareket ediyor. Güncel fiyatlarını görmek için tıklayın.

Kripto piyasası yıla güçlü bir başlangıç yaptı

Kripto analiz platformu, altcoinlerin genel olarak yıla güçlü bir yükselişle başladığını ve yükselişin devam edecek gibi göründüğünü belirtiyor.

Altcoinler, %20 veya daha fazla artış gösteren birkaç önemli varlık ile etkileyici bir yükseliş daha yaşıyor. Beş günlük bir kripto düşüşünün ardından, fiyatlar çok az direnç görüyor. Sosyal artışlar ve FOMO (kaçırma korkusu) bir zirveye neden olabilir ya da yatırımcılar bu koşuyla alay edecek rallilerin devam etmesine izin verecek.”

kripto para analiz
kaynak: santiment/twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!