Kripto Borsa Haberleri

Binance CEO’su Changpeng Zhao, 2022’de Kripto Kabulünün Artacağını Söyledi – İşte Nedeni!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, dünyanın dört bir yanındaki hükümetlerin dijital varlıkları düzenlemede giderek daha büyük roller üstlenmesiyle kripto benimsemesinin bu yıl genişleyeceğine inanıyor.

Yeni bir röportajda, dünyanın en büyük kripto değişim platformunun kurucu ortağı, dünya çapındaki milletvekillerinin 2022’de giderek artan bir şekilde kripto endüstrisine çekildiğini ve bunun da yaklaşmakta olan benimsemenin potansiyel bir işareti olduğunu söylüyor.

“Sanırım 2022’de, düzenleyicilerin şimdi bu sektöre çekmek istediğini görüyoruz. Bence bu gördüğümüz en temel şeylerden biri. ABD gibi birçok ülke yönetici emirleri yayınladı, [kendi] stablecoin’lerini yapmak istiyorlar.

Dubai, düzenleyici bir çerçeve yayınladı ve büyük oyunculara bir dizi lisans verdi, bu önemli ve Bahreyn’de [ve] başka yerlerde lisans alıyor.

Bunu görüyoruz ve şimdi Fransa, Portekiz, İsveç ve Cebelitarık’ta da [görüyoruz] – hepsi kriptoya karşı çok olumlular, bu yüzden bunun benimsemeye gerçekten yardımcı olduğunu düşünüyorum.”

binance

Zhao ayrıca, yeni teknolojiye yol açan endüstri yeniliklerinin kriptonun ileriye dönük yolunu şekillendirmeye yardımcı olabileceğini de belirtiyor.

“Ve diğer şeyler, endüstrinin her zaman yenilik yaptığı gibi, bu metaverse… Bence yinelenmeye ve gelişmeye devam ediyor. Metaverse – birden fazla kişi, birden fazla şirket [hepsi] farklı şeyler deniyor, nasıl sonuçlanacağını göreceğiz.”

Daha önce Zhao, kripto endüstrisini düzenlemeleri benimsemeye ve tüketicileri korumaya çağırdı ve düzenlemelerin kripto için otomatik olarak kötü olduğu fikrinin çok basit bir görüş olduğunu söyledi.

CEO’nun Binance blog yazısında belirttiği gibi,

“İyi düzenlemeler kripto için iyi olacak. Kötü düzenlemeler kripto için kötü olacak. Yeniliği teşvik ederken tüketicileri koruyan iyi düzenlemelere sahip olmak sektörün büyümesi için önemlidir.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!