Altcoin Haberleri

CNBC’den Jim Cramer, Solana ve Litecoin Sahiplerini Uyardı!

CNBC sunucusu Jim Cramer insanları kripto paralardan, özellikle de Solana (SOL) ve Litecoin’den (LTC) uzak durmaları konusunda uyardı.

CNBC’ye verdiği yeni bir röportajda Cramer, FTX’in çöküşünün ardından tüm dijital varlık yatırımlarını sattığını ve bu alana bir daha girmeyeceğini söyledi.

“Milyon yıl geçse de kriptoya dokunmazdım. Çünkü mevduat bankasına güvenmezdim. Düzenlemeyle savaştılar. Düzenleme istemediler ve sizin de düzenlemeniz yok.

Yani paranız bunlardan herhangi birindeyse, size aptal demiyorum. Sadece çok fazla kör inanç kullandığınızı söylüyorum. Ben paramı JPMorgan’da tutmayı seviyorum. Pazartesi günü bakiyemin orada olup olmadığını kontrol ederim. Bakiyem orada. İyi hissettiriyor.”

solana/litecoin haberleri

Cramer herkesin yatırımlarının güvende olup olmadığını sorguladı ve ismini vermediği bir firmadaki fonlarını nakde çevirmekte zorlandığını söyledi.

“Paranızı çekmeyi deneyin. Paramı yatırdığım firmanın adını vermeyeceğim. Ama parayı çıkarmak bir mücadeleydi. “

Cramer özellikle Solana ve Litecoin’e saldırdı

“Ve bence bu çeşitli coinlere, Solana’ya, Litecoin’e sahip olan herkesin aptal olduğunu düşünüyorum. Tamam, üniversiteye aptal olmak için gitmedim. Bu şeylere sahip olan bu insanlar onlara sahip olmamalı. Bunlara sahip olmamalılar.”

Cramer ayrıca bazı blok zinciri projelerini “ahmaklar tarafından para yaratılması” olarak nitelendiriyor.

“Bence ahmaklar para yaratıp sonra da insanları bu paranın içine çekmemeli. Bunlar en kötü NASDAQ hisselerinden bile daha kötü.”

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!