Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Analist Poppe, Geleceğe Dair Tahminlerini Paylaştı!

Popüler kripto tüccarı, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) için gelecekteki olası fiyat hareketlerini analiz etti.

Geniş çapta takip edilen kripto stratejisti ve piyasa analisti Michaël van de Poppe, 111.000 YouTube abonesine, Bitcoin’in 42.000 $ ‘dan ani direncini çıkarırken ralli yaptığını gördüğünü söyledi.

“Bu aralığın [42.000 $] üzerine kırılması, daha fazla yukarı yönlü ivmeyi garanti edecek.”

CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken BTC 45,015 dolardan işlem görüyor.

Ethereum’a bakan van de Poppe, önde gelen akıllı sözleşme platformu için, merakla beklenen EIP-1559 güncellemesinin lansmanının ardından 2.900 $ ‘da direnişe geçtikten sonra kısa bir soğuma dönemi beklediğini söylüyor.

kripto para analiz 1

“Ancak bu aşamada, potansiyel olarak önemli bir düşüş ayrışması yaratıyoruz ve bir hafta sonuna yaklaşıyoruz ve büyük bir direnç bölgesine [2,900 $] yaklaşıyoruz, bu sayede bundan bir çıkış yapmamız pek olası değil. Özellikle Haziran ayından beri bu direniş bölgesine girmediğimiz gerçeği göz önüne alındığında, tek seferde direniş.

Van de Poppe, Ethereum’un daha yüksek-düşük bir yükseliş ayarı yazdırmadan önce Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı düzeltme yapacağını tahmin ediyor. 

“Şu anda Ethereum’da Bitcoin’e karşı bu düzeltici hareketi yaptığımıza göre, kurulacak yeni bir daha düşük seviyeye bakacaksınız. Yani 0,06 BTC [2,562 $] bir seviye, 0,063 BTC [2,690 $] bir seviyedir. Bu iki bölge, ETH/BTC için bakmamız gereken bölgelerdir. Ancak genel olarak, kişisel olarak beklentiler, Ethereum piyasalarının Bitcoin karşısında mevcut hareketleriyle kendimize geçici bir zirve bulacağımız yönünde.”

Son olarak van de Poppe, ADA’nın Japonya’daki borsalarda listelenmek için onay aldığına dair son haberlere rağmen Cardano’nun Bitcoin (ADA/BTC) karşısında hala düşüş eğilimiyle karşı karşıya olduğunu söylüyor. 

Van de Poppe, ADA’nın bu yılın Mart, Nisan ve Mayıs aylarında yaşadığı konsolidasyon aşamasına benzer bir yükseliş yapısı oluşturmasını bekliyor ve bu da kripto varlığını Bitcoin karşısında yerel yüksek seviyelere taşıyor.

“Hala bir düşüş trendi yapıyoruz, daha düşük zirveler, daha düşük düşüşler yapıyoruz. Bu nedenle, desteği bir kez daha test etme, bir yükseliş ayrışması yaratma ve daha sonraki bir aşamada yeni bir dürtü dalgasına doğru çıkış yapma şansımız olabilir.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!