Altcoin Haberleri

SEC’in Önceki Direktöründen Ripple Uzlaşması Hakkında Şaşırtıcı İfadeler!

Ripple ve SEC arasındaki yıllardır süren hukuki mücadelede bir uzlaşma olasılığı hakkında SEC’in eski direktörü, göz kamaştıran yorumlarda bulundu.

Kripto camiasında uzun süredir takip edilen Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki hukuki süreç, tartışmaların odağında yer alıyor. Bu süreç, birçok nedenle topluluk içinde farklı yorumlara yol açıyor.

sec ripplea dava acti ama isler gorundugu gibi olmayabilir mi

Bu büyük dava, birçok hukuk uzmanı tarafından “kes ya da bırak” olarak nitelendirilirken, taraflar arasında bir uzlaşma yolunun bulunamadığı da biliniyor. Ancak, bir X kullanıcının paylaşımı, uzlaşma ihtimalini yeniden gündeme getirdi.

Marc Fagel, SEC’in eski Bölge Direktörü olarak, X üzerinde gerçekleşen bir sohbette, Ripple ile SEC arasındaki mevcut durumu değerlendirdi. Fagel, geçici temyiz başvurusunun onay ihtimali hakkında, “Geçici temyizde bulunmanın bazı zorlukları vardır. Eğer mahkeme sunulan argümanları göz ardı ederse, talebin onaylanma olasılığı düşük” dedi.

Fagel, aynı zamanda SEC ile Ripple arasında potansiyel bir uzlaşma olasılığına da değindi. Hinman ve Clayton’ın ifadelerinden kaçınılması amacıyla bir uzlaşma olasılığının olup olmadığı konusunda sorular aldığını aktaran Fagel, “Eğer SEC bir uzlaşma düşünüyorsa, bu bireysel suçlamaların risklerinden kaynaklanıyor olabilir. Ancak eski SEC yetkililerinin şahitlik yapmasının bu süreçte belirleyici olduğunu düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

telegram 12

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!