Altcoin Haberleri

Sushiswap CEO’su, SUSHI’nin %900 Patlama Yapabileceğini Söyledi!

Merkezi olmayan borsa (DEX) Sushiswap (SUSHI), projenin CEO’su Jared Grey’e göre 2023 yılında pazar payını on kat büyütmeyi umuyor.

Grey yeni bir blog yazısında, Sushiswap’in yeni DEX toplama yönlendiricisini yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürmeyi planladığını ve bu hamlenin projenin takas hacimlerini artıracağını düşündüğünü söyledi.

CEO, Sushiswap geliştiricilerinin geçen yıl “gizli modda” kullanıcıların çok sayıda merkezi olmayan finans (DeFi) protokolünü izlemelerine olanak tanıyan bir araç olan bir toplama yönlendiricisi oluşturduklarını belirtiyor.

“Birleştirmenin, kullanıcılara en uygun fiyatlandırmayı sunarak en iyi kullanıcı deneyimini sağlamaya yardımcı olduğuna inanıyoruz. Havuzlarımızda daha derin likidite oluşturarak ve kullanıcıların birden fazla ağda Trident çerçevemizden yararlanarak artan takas hacimlerinden ve ücretlerinden yararlanmalarına izin vererek bu yenilikten yararlanıyoruz.”

sushiswap haberleri

Grey ayrıca Sushiswap’in “çok yıllı operasyonlar da pistimizi güvence altına almak” için önlemler aldığını söyledi.

“Şu anda SUSHI, AMM (otomatik piyasa yapıcı) piyasasının ~%2’sine ve toplama piyasasının %0’ına hakim. Vizyonumuzu hayata geçirerek 2023 yılında pazar payımızı 10 katına çıkarmayı hedefliyoruz.”

CEO, Sushiswap’in ekosistemin büyümesine yardımcı olmak için bağımsız olarak finanse edilen projeleri teşvik edecek Sushi Studios adlı merkezi olmayan bir inkübatör başlatmayı planladığını belirtiyor.

“Bu ürünler, Sushi’nin yatay ürün yönünün önündeki ana tarihsel engel olan DAO’nun (merkezi olmayan özerk organizasyon) temel DEX odağını engellemeden Sushi’nin markasını artırmaya yardımcı oluyor. SUSHI, DeFi’nin (merkezi olmayan finans) en iyisini temsil eden sağlam ve dirençli bir markaya sahip; Sushi Studios ile tüm kullanıcılara ulaşmak için markadan yararlanabiliyoruz.”

SUSHI haberin yazıldığı sırada 1,25 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 141. sıradaki kripto varlık son 24 saatte %1,38 ve son yedi günde yaklaşık %10 artış gösterdi. Mart 2021’de ulaştığı 23 doların üzerindeki tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %95 aşağıda kaldı. SUSHI güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!