Altcoin Haberleri

Ripple (XRP) SEC Davası Sonrası Halka Açılıyor! Bu Ne Anlama Geliyor?

SBI Group CEO’su Yoshitaka Kitao, Ripple’ın SEC davasından sonra halka açılacağına inanıyor.

Kazanç sunum görüşmesi sırasında Japon finans devi SBI Group’un CEO’su Yoshitaka Kitao, Ripple’ın halka açılacağını söyledi ve kurucu ortak Chris Larsen’in şirketin böyle bir yönde ilerlemesini istediğini ekledi:

Mevcut davadan sonra Ripple halka açılacak … Chris bunu yapmak istiyor.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketinin Ocak 2020’de Davos’taki halka arz patlamasının “lider” tarafında olacağını iddia etti.

Ancak bu planlar muhtemelen rafa kaldırıldı. Kripto borsası Coinbase’in hisseleri zaten Nasdaq’ta işlem görürken, Ripple şu anda SEC ile kötü bir yasal kavgaya karışmış durumda.

Ripple’in en büyük dış hissedarı olan SBI Group, Japonya’da bir kripto varlığı olarak kabul edilen XRP’nin uzun süredir güçlü bir destekçisi.

Aralık ayında Kitao, Ripple’ın ABD’deki yasal çıkmazının küresel çapta iş anlaşmaları üzerinde büyük bir etkisi olmayacağını da belirtti.

Keşif kavgaları

Bu arada Ripple, SEC’in kendi iç iletişimlerini Yargıç Sarah Netburn’e yazdığı yakın tarihli bir mektupta hazırlaması gerektiğinde ısrar ediyor.

Konu, 30 Nisan’da yapılması planlanan başka bir telefon konferansında tartışılacak.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!