Altcoin Haberleri

Capital CEO’su Anthony Scaramucci, Sam Bankman-Fried’i FTX Hakkında Gerçeği Söylemeye Çağırdı!

Skybridge Capital’in CEO’su, FTX kurucusu Sam Bankman-Fried’i değişim platformunun son çöküşü hakkında daha şeffaf olmaya çağırdı.

Anthony Scaramucci, iflas eden kripto borsası hakkında gerçeği anlatmasını istedi.

CNBC Squawk Box ile ilgili yeni bir röportajda Anthony Scaramucci, eski FTX CEO’su Bankman-Fried’den yatırımcılara ve düzenleyicilere iflas eden kripto borsasına tam olarak ne olduğu hakkında gerçeği anlatmasını istedi.

Kıdemli serbest fon yöneticisi, bu hafta Bahamalar’da Bankman-Fried’i ziyaret ettiğini ve toplantıdan tedirgin bir şekilde ayrıldığını söyledi.

“Hafta sonu kriz vurduğunda, yardım ruhuyla Salı günü Bahamalar’a uçmak için tek taraflı bir karar verdim… Asıl fikir, bu bir kurtarma finansmanı durumuydu ve bir şekilde yardım edebilir miyiz, bu da açıkça tüm ülkeye yardımcı olacaktır.
Ve sonra Bahamalar’a gittiğimde, en azından hukuk ve uyum ekibinde çalışan bazı insanlardan, bir kurtarma durumundan daha fazlasının olduğu anlaşıldı. Bu yüzden öğleden sonra Bahamalar’dan ayrıldığımda gerçekten sıkıntılıydım.
Şu anda buna dolandırıcılık demek istemiyorum çünkü bu aslında yasal bir terim ve hiçbirimiz bilmiyoruz, bunu düzenleyicilere bırakmalıyız. Açıkçası herkese bir masumiyet karinesi vermeliyiz, ama ben bundan rahatsız olduğumu söylemeliyim. Bu sektör için sevmiyorum.”

capital

Scaramucci, gerçeği ortaya koyması için yalvarmaya devam etti.

Scaramucci, Bankman-Fried’e uzun Twitter dizileri oluşturmayı bırakması ve gerçeği ortaya koyması için yalvarmaya devam etti.

“Sam ve ailesine… yatırımcılarına gerçeği söylemelerini, olayın dibine inmelerini, 22 tweet’i durdurmalarını, kendilerini düzeltmelerini ve tam olarak ne olduğunu açıklamalarını rica ederim…. Dolandırıcılık varsa, mümkün olduğu kadar temizleyelim ve FTX’teki hesapları onaralım.”

Scaramucci ayrıca kısa vadeli hedefinin bu yılın başlarında FTX Ventures’a sattığı Skybridge Capital hissesini geri satın almaya çalışmak olduğunu söyledi. Ayrıca Bankman-Fried’in kendisinin ve diğer yatırımcıların, kendisine duyduğu güveni ihlal ettiğini de belirtti.

“Kendim için, öz sermayemi geri almak ve bunu düzeltmek için çalışacağım… Kötü haber şu ki, bunu herkese çok açık bir şekilde söyleyeceğim, Sam’i sevdim, sevdim ve güvendim ve bu güven ihlali gitmedi sadece benim için, ama 20’den fazla risk sermayedarı ve dünyanın her yerinden markaya güvenen insanlar teknolojiye güvendi…

Sam’in ve Aile üyelerinin kendilerini düzeltmelerini ve her şeyi ifşa etmelerini tavsiye ederim.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!