Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Kris Marszalek, Altcoin Yatırımcılarını Uyardı!

Crypto.com CEO’su Kris Marszalek, borsaların düşük hacimli kripto varlıkları pahasına piyasadaki dalgalanmaların ortasında tüketicileri potansiyel olarak daha fazla koruyabileceğini söyledi.

CNBC’nin Squawk Box programında yeni bir röportaj veren Marszalek, FTX’in erimesinin likidite sorunlarına yol açtığını ve bunun da kripto borsalarının platformlarındaki daha küçük coin’lere yönelik desteği çekmesine neden olabileceğini söyledi.

marszalek

Marszalek: Borsalardan çıkarılma riskiyle karşı karşıya kalacaktır!

“Piyasadaki likiditenin buharlaştığını görürseniz, gerçekten likit olmayan daha küçük para birimleri, tüketicileri korumak amacıyla farklı borsalardan çıkarılma riskiyle karşı karşıya kalacaktır.”

FTX’in çöküşünün ardından Marszaleksays yatırımcılara şirketinin mali sağlığı konusunda güvence verdi.

“Çok iyi sermayelendirilmiş durumdayız. Rezervlerimiz konusunda çok şeffafız ve ayrıca bir tahvil tablomuz var ve işletmede sıfır borcumuz ve sıfır kaldıracımız var ve nakit akışımız pozitif.”

Marszalek, tüm sektör oyuncularının kriptoya olan güveni yeniden kazanmak için üzerlerine düşeni yapmaları gerektiğini ve işin bir kısmının düzenleyicilerle etkileşim kurmak olduğunu söyledi.

“Beni endişelendiren bu çöküşün tüm sektör üzerindeki etkisi ve bence sektörün temsili açısından birkaç yıl öncesine dayanıyor ve tüm oyuncuların şeffaflık üzerinde kolektif olarak çalışması, tüketicilerin korunduğundan emin olmak için dünyanın dört bir yanındaki düzenleyicilerle etkileşim kurması gerekiyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!