Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Kripto Analisti Bitcoin (BTC) ve 3 Düşük Kapasiteli Altcoin için Yükseliş Öngörüyor!

Popüler bir kripto tüccarı, Bitcoin’in (BTC) yükseliş momentumunu 50.000 dolara kadar sürdüreceğini düşünüyor.

Analist Credible, 319.000 Twitter takipçisine BTC’nin şimdiden “B dalgasının” zirvelerini veya bir üçgen yapısının ilk yükselişini kırdığını söylüyor.

“B dalgamızın en yüksek seviyelerini kırdık, bu da üçgenin muhtemelen daha önce tamamlandığını gösteriyor. Herhangi bir düşüş yaşarsak ilgi alanları aynıdır (yeşil bölgeler), ancak bu noktada son video güncellememde belirtildiği gibi, doğrudan 50.000 $ + ‘a kadar çıkabiliriz. ”

fo4whczwqaaoqy8

Kısa vadede büyük bir düzeltme beklemediğini de sözlerine ekliyor.

BTC, yazı yazılırken 47.196,69 dolardan işlem görüyor ve bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık %15 arttı.

Eşler arası ödemeler için halka açık bir ağ olan Hedera Hashgraph (HBAR) konusunda da güvenilir .

“HBAR gerçekten şımarık görünüyor. Dipimizin – aylardır bahsettiğim seviyenin aynısı – olduğunu doğrulamak için haftalık KIRMIZI’yı temizleyin. Daha önce dip noktanın içeride olduğunu düşündüğümü ve sadece onaya ihtiyacımız olduğunu söyledim – KIRMIZI’nın (haftalık) üzerinde kapanış bence bunu doğruluyor.”

fo41w jx0aumnno

HBAR yazı yazılırken 0,23 dolardan işlem görüyor.

Ek olarak, analist, sabit para borsası Curve Finance (CRV) üzerine inşa edilmiş Ethereum tabanlı bir protokol olan Convex Finance (CVX) için büyük şeyler tahmin ediyor.

“Düşük seviyelerden şimdiden %100+ yükseldi, bir sonraki yakın ilgi/direnç alanı, biraz geri çekilme görebileceğimizi düşündüğüm 40 dolar civarında.”

fo4zb6kveai5tb7

CVX, yazı yazılırken 30.39 dolardan işlem görüyor.

Credible Crypto ayrıca CRV’nin kendisi hakkında iyimser hissediyor. Analist, CRV’nin mevcut direnç seviyesini kırması halinde 4,50$ aralığına kadar yükselebileceğini söylüyor.

CRV yazı yazılırken 2,66 dolardan işlem görüyor.

fo6 ljiviaqalzg

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!