ALTCOİN

Kripto Analisti, Ethereum Rakibi İçin Ralli Tahmin Ediyor!

Popüler bir kripto analisti, büyük bir Ethereum rakibinin toparlanacağını tahmin ediyor ve ETH’nin kendisinin önemli bir güç gösterdiğini söylüyor.

“ETH üç haftadır büyük, yeşil mumların tadını çıkarıyor ve 1.200 dolar olan 200 haftalık hareketli ortalamanın oldukça üzerinde ve Ethereum gerçekten yakında 1.600 doların kapısını çalıyor. Ayrıca yaklaşık 1.250$’lık 50 günlük hareketli ortalamayı da aştı, yani yine burada güçten başka bir şey yok.

Ethereum için çok boğa olan diğer şeyler, Ethereum değişim çıkışıdır. Hisse birleştirme kanıtı nedeniyle 13 ayın en yüksek seviyesinde. Sanırım tam sayı sistemden, borsalardan kaçan yaklaşık 30.000 ETH.

En son bu kadar büyük bir çıkış olduğunda, Mayıs veya Haziran 2021’di, yani bu yine büyük. Borsalarda ne kadar az kripto olursa, o kadar fazla arz sıkıntısı ve şu an için “fiyat yükselir”.

solana
Kripto Analisti, Ethereum Rakibi İçin Ralli Tahmin Ediyor! 1

Analist, Ethereum’un rallisinin altcoin piyasasını etkilediğini ve özellikle ETH’nin ana rakiplerinden biri olan Solana (SOL) için yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor.

“Her zaman belirli alt grupların nasıl çalıştığı hakkında konuşurum. Son üç hafta boyunca Ethereum liderliğindeki bir koşuydu, ancak şimdi diğerleri yetişiyor, bu yüzden en iyi isimler ilk önce ilgi odağı oluyor. İnsanlar onlara vızıldıyor, satın alıyorlar, yukarı çıkıyorlar ve sonra dönüp omzunun üzerinden bakıyorlar ve ‘bir dakika, bu daha başlamadı’ diyorlar. Bu çift olması gereken yerde değil.

Burada SOL/ETH çiftini görebilirsiniz. İlerledikçe 0.03’e geri döneceğine inanıyorum. Aslında bugün SOL %10 artarken ETH temelde yüzde bir veya iki arttı, bu yüzden zaten tamamen daha iyi performans gösteriyor ve bu yüzden paritelere çokça bakıyoruz.”

SOL, 1 Temmuz’da 32.80 dolardan kapandı. Yazma sırasında, yüksek performanslı blok zinciri 42.76 $ için el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!