Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Bitcoin Boğası Anthony Pompliano, Kripto Endüstrisi İçin Güven Oyununun Artık Bittiğini Söyledi!

Uzun süredir Bitcoin(BTC) destekçisi ve girişimci Anthony Pompliano, kripto alanındaki insanların, FTX ve ilişkili kuruluşlarının çöküşünün ardından sektöre ne kadar zarar verildiğini hafife aldıklarını söyledi.

Kripto yatırımcıların gözünde lekelendi!

Pompliano, Twitter takipçilerine, FTX fiyaskosunun ardından kripto endüstrisinin artık bir bütün olarak kurumsal yatırımcıların gözünde lekelendiğini söyledi.

“Son 24 saatteki konuşmalarıma dayanarak, insanlar bu hafta hem Bitcoin’e hem de daha geniş kripto ekosistemine yönelik kurumsal çıkarlara ne kadar zarar verildiğini büyük ölçüde hafife alıyor.

Bitcoin sadece hayatta kalmayacak, aynı zamanda bence önümüzdeki yıllarda gelişecek.

Ancak bu haftanın, hangi sektörde olursanız olun, herkes için bir gerileme olduğu gerçeğini de göz ardı etmemeliyiz. ”

bitcoin

Pompliano’ya göre, yatırımcılar kriptoya olan güvenlerini kaybettiler ve artık;

“Dünyanın en büyük sermaye havuzları, endüstrinin gösteri zamanı için hazır olmadığını biliyor.”

Bununla birlikte Pompliano, daha geniş kripto ekosistemindeki yatırımcı moralinin kaybının, basitliği ve sağlam mimarisiyle çizilen Bitcoin’e daha fazla gözlemci iteceğini vurguladı.

Kripto endüstrisi için güven oyunu sona erdiğinde, piyasa Bitcoin’e geri dönüyor.

Kaçacak başka yer yok. Bitcoin’de banka operasyonu yoktur. Kaos ve belirsizlik zamanlarında insanlar güven ve emniyet ister.”

Ayrıca, FTX ve dijital varlık koruma fonu Three Arrows Capital dahil olmak üzere önde gelen şirketlerin iflaslarının, odağı fiyat spekülasyonundan Bitcoin’in bir ağ olarak uzun vadeli potansiyeline kaydıracağını söyledi.

“Şu anda her dakika doğan Bitcoin maksimalistleri var. Solda ve sağda ortaya çıkan yeni dönüştürülmüş kendi kendine velayet kullanıcıları var. İnsanlar artık ‘X ne kadar yükseğe çıkabilir’ diye değil, ‘Bitcoin’in Y yıl boyunca dayanacağından ne kadar eminim?’ diye soruyor.

Bu, döngünün doğal bir parçasıdır. En karanlık anımızda, Bitcoin ön plana çıkıyor. Çözüm sağlar. Güven krizini çözer. İşlem bloğundan sonra blok. Dijital ödeme ağı, dünyadaki herkese satın alma gücünü onlarca yıl boyunca koruma fırsatı veren uzun vadeli odaklı bir tasarruf teknolojisi sağlamaya devam ediyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!