ALTCOİN

Usta Analist Arnold, 4 Altcoin İçin “Çılgın Potansiyele Sahip” Dedi!

Bir kripto tüccarı ve popüler analist Austin Arnold’a göre, dört orta büyüklükteki altcoin, uzun vadede “çılgın bir potansiyele” sahip.

Arnold’un listesinde ilk sırada merkezi olmayan finans (DeFi) borç verme protokolü Compound (COMP) yer alıyor. Analist Bileşik Labs Bileşik yaratıcısı, haberini değinir dışarı haddelenmiş Bileşik Hazine denilen yeni bir proje.

Proje, kripto dışı işletmelere ve finansal kurumlara Bileşik protokolüne erişim sağlamak için tasarlanmıştır.

Arnold’un listesinde bir sonraki, Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC). Polygon kısa süre önce Avail adlı yeni bir genel amaçlı blok zincirinin lansmanını duyurdu .

bitcoindeki yukselis altcoinleri nasil etkiledi
Usta Analist Arnold, 4 Altcoin İçin "Çılgın Potansiyele Sahip" Dedi! 1

“Buna benim yaklaşımım, Polygon’un Avail ile Ethereum için katman-2 ölçeklemesini boşaltmayı teklif etmesidir. İster herhangi bir ana zincirde bir yan zincir olun, ister kendi başınıza bağımsız bir zincir olun, blok zincirinin/yan zincirin güvenliğini korurken, ölçeklenebilirliğin korunmasına yardımcı olacaktır.”

Ethereum tabanlı indeksleme protokolü The Graph (GRT), Arnold’un listesinde bir sonraki sırada. The Graph’in bir Ethereum ölçeklenebilirlik çözümü olan Optimism ile ortaklık yaptığı haberlerine işaret ediyor.

“Graph, Ethereum ölçeğine yardımcı olmak için İyimser Ethereum L2 üzerine inşa eden geliştiricilere indeksleme ve sorgulama hizmetleri sağlayacak. Optimism herkese açık olarak kullanıma sunulduğunda, Graph barındırılan hizmette yayınlanacak ve Optimism topluluğundaki geliştiricilere destek sağlamaktan heyecan duyacak.”

Analistin listesinde son olarak merkezi olmayan sanal gerçeklik dünyası projesi Decentraland (MANA) yer alıyor.

Arnold, Decentraland’daki dijital bir arsanın yakın zamanda yaklaşık 1 milyon dolar değerinde MANA satıldığı haberini aktarıyor.

Bunun büyük oyuncuların sanal ekosistemi satın aldığının bir işareti olduğunu söylüyor.

“Fiyatlar düşerken bile balinalar pozisyonlarını alıyor ve uzun vadeli gelecek için plan yapıyor.”

Kaynak: DailyHodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!