Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Analist Nicholas Merten’e Göre Kripto Piyasaları ‘Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Geri Dönüyor’

Kripto analisti Nicholas Merten, Bitcoin ve kripto pazarlarının tüm zamanların en yüksek seviyelerine tam bir toparlanmanın ortasında gibi göründüğünü söylüyor.

Merten, Bitcoin’i yeni bir strateji oturumunda analiz ediyor ve dünyanın önde gelen kripto para biriminin ayı piyasasına bir düşüş olarak sunmaktan ziyade daha geniş bir boğa piyasasında düzeltme gibi davrandığını söylüyor.

Analist, BTC’nin 30.000 dolar seviyesinin altından toparlandığından bu yana iki belirgin yüksek ve daha yüksek dip yaptığını özellikle not ediyor.

“Bu, tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri döndüğümüzde tam bir iyileşme sürecinden geçtiğimizi gösteren sağlıklı bir işaret. Bu, döngünün ortasında bir düzeltmeden başka bir şey değildir. Burada gördüğümüz fiyat hareketi tam olarak beklediğimiz şey. Burada, bu daha yüksek destek aralıklarında, daha yüksek direnç aralıklarında, genellikle daha yüksek düşüklerin daha yüksek zirveler olarak ayarlandığı ve sonunda aşamayı belirlediğimiz [Mayıs ayında] aşağı yönlü hareket kadar hızlı gelen bir toparlanma. fiyat için burada daha yükseğe çıkabilir ve önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri dönebilir.” 

btc eth bnb ada doge xrp analizi 3827

Ethereum söz konusu olduğunda, Merten, piyasa değerine göre ikinci en büyük kriptonun Bitcoin’i taklit ettiğini ve ayı piyasasının özelliği olmayan hamleler yaptığını söylüyor.

“Ethereum, Bitcoin’e karşı gerçekten iyi durumda. Yine, bunu bir ayı piyasasında göremezsiniz. Burada yine Bitcoin gibi tutarlı bir destek aralığına sahip olduğumuzu görüyoruz. Buraya geldik ve şimdi, Mayıs satışlarından sonra buradaki bu önceki direnç noktalarına daha yüksek bir destek aralığı belirlemek istiyoruz gibi görünüyor.”

Kripto analisti, Bitcoin ve Etheruem’in iyileşmelerinde yalnız olmadığını söylüyor. Ona göre, daha fazla dijital varlığın önde gelen kripto para birimini yakalamaya başlamasıyla altcoin piyasaları da güçlü görünüyor.

“Artık genel olarak daha sağlam bir altcoin eğilimi görmeye başlıyoruz. Son 90 günde Bitcoin’i geride bırakan daha fazla oyuncu alıyoruz. Axie Infinity (AXS), Quant (QNT), LUNA, bu aykırı oyunlardan bazıları hâlâ elinizde. Ama aynı zamanda burada ortaya çıkan Solana (SOL), Elrond (EGLD), AMP, CRO var. Sahip olduğumuz acımasız Mayıs düşüşünden sonra bile Bitcoin’i yakalamaya başlayan çeşitli altcoinleriniz var. ”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!