Altcoin Haberleri

Ripple CTO’su XRP Fiyat Düşüşlerini Ele Aldı!

Ripple baş teknoloji sorumlusu David Schwartz, XRP fiyat düşüşlerin nedenlerini açıklarken; kripto sektörünün 2000 yılındaki arama motoru endüstrisine benzediğini düşünüyor.

Yeni bir Twitter mesajında Schwartz; kripto fiyatlarını neyin etkilediğini tam olarak anlayamadığını ancak verilere, deneyimlere ve sektörle ilgili hislerine dayanan bir teorisi olduğunu kabul ediyor.

Ripple CTO’suna göre XRP, alanı çevreleyen yaygın belirsizlik nedeniyle düşük performans gösteriyor olabilir.

“2000 yılında Google’da çalıştığımı ve size aramanın nasıl bir sonraki büyük şey olacağını ve sonunda milyarlarca dolarlık yeni servet yaratacağını söylediğimi hayal edin. Bana inanmayabilirsiniz. Piyasalar o zamanlar buna kesinlikle inanmıyordu.

Ama belki sizi ikna edebilirim ve gerçek bir inanan olabilirsiniz. Belki Google’a katılırsınız. Ve doğru zamanda doğru yerde olursunuz. Yavaş yavaş, piyasalar da buna inanmaya başlar. Ve birçok milyoner bu şekilde kazanıldı.

Ama aynı zamanda aynı şeyleri söyleyebilirdim ve Ask, Ask Jeeves, Altavista, Lycos ve diğer birçok şirkette çalışıyor olabilirdim. Onlar da doğru zamanda doğru yerdeydiler. Bence kripto da şu anda bu noktada.”

xrp haberleri

Kripto olgunlaştıkça XRP’nin başarısı da artacak

Schwartz, yatırımcıların hala kriptonun ne kadar büyük olacağını anlamaya çalıştıklarını ancak Google’ın arama motorları açısından olduğu gibi hangi projelerin dijital varlık alanının devleri olacağını belirlemeye henüz hazır olmadıklarını düşünüyor.

“Sonunda kripto olgunlaştıkça, piyasalar hangi kriptoların başarılı olacağını anlamaya daha hazır olacak.”

Bu haberin yazıldığı sırada XRP, gün içinde %5’in üzerinde bir artışla 0,344 dolardan işlem görüyor. XRP güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!