Altcoin Haberleri

Kripto Tüccarı Aaron Arnold’a Göre, Bu Beş Altcoin ‘Çılgınca’ Yükselecek!

Kripto tüccarı ve YouTube etkileyicisi Aaron Arnold, kripto pazarlarının çıldırmak üzere olduğunu tahmin ederken ilk beş altcoini vurguluyor.

Yeni bir videoda Arnold, 998.000 YouTube abonesine, merkezi olmayan Oracle Chainlink konusunda iyimser olduğunu söylüyor.

“Chainlink, yaptığı işte bir tür mavi çip. Chainlink gibi başka hiçbir oracle kriptosu bunu Chainlink kadar büyük yapmıyor… LINK bir çıkışa hazırlanıyor gibi görünüyor. Yani Chainlink, evet, bir boğa döngüsünde olduğumuz sürece ben de boğayım.”

Arnold, Polkadot’a (DOT) bakarak, birlikte çalışabilir blok zincirinin patlayıcı altcoin Solana’nın (SOL) ayak izlerini takip edeceğine inanan bir kripto stratejistine atıfta bulunuyor.

Altcoin yükselişi

altcoin

“Bu özel analist, DOT’un Solana gibi bir hamle yapabileceğini söyleyerek onu karşılaştırıyor. ‘DOT’tan büyük Solana havası alıyorum. Birkaç kez daha reddedildi, ancak bence yörünge (haftalık mum kapanışı), önceki tüm zamanların en yüksek seviyesiyle ilişki ve bu koşunun tamamını gerçekten pompalamadığı gerçeği. Önümüzdeki birkaç hafta içinde SOL gibi parlayacağını umuyorum.”

Elrond’a (EGLD) gelince, kripto tüccarı, internet ölçekli blok zincirinin son zamanlarda bir altın haç bastığını vurguluyor, bu, 50 günlük hareketli ortalamanın (MA) 200 günlük MA’nın üzerine çıktığı bir yükseliş sinyali. Arnold, önceki iki golden cross sırasında EGLD’nin 62 günde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını söyleyen başka bir analistten alıntı yapıyor. Arnold, analistin EGLD’nin 18 Ekim’de 2.500$’a kadar yükseleceğini tahmin ettiğini söyledi.

Sıradaki, kripto tüccarının daha fazla kullanıcının akıllı sözleşme platformuna akın etmesiyle ivme kazandığını söylediği Ethereum rakibi Avalanche (AVAX).

“Solana ve AVAX’a ne olduğunu gördük, bence Solana’ya çok benziyor. AVAX genellikle ağ, popülerlik ve fiyat hareketinde kazanıyor. Yaptıkları şey birçok [kullanıcıyı] çekiyor gibi görünüyor.”

Tacirin radarındaki son madeni para, Arnold’un kripto endüstrisindeki en iyi risk sermayesi şirketlerinden bazıları tarafından desteklendiğini söylediği gizlilik odaklı Mina Protokolü’dür (MINA). Uzun vadeli MINA sahiplerinin, madeni paranın staking mekaniği nedeniyle satış yapmak için çok az nedeni olduğunu da sözlerine ekledi.

telegram 12

“Yakın zamanda çok fazla satış olacağını düşünmüyorum çünkü stake etme yöntemi, stake edenler için en yüksek ödüller ilk sekiz ayda veya [bir] yılda gerçekleşti. Dolayısıyla, her zaman kar elde etmediğiniz sürece satmak için gerçekten bir neden yok ama bence birçok insan bu bahis ödüllerini istiyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!