Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Popüler Analiste Göre, Cardano ve 5 Altcoin Piyasa Döngüsünün Yeni Aşaması Başlarken Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterecek!

Popüler bir kripto stratejisti ve tüccarı, altı orta-büyük altcoinin önümüzdeki aylarda Bitcoin’den (BTC) daha fazla parlayacağını söylüyor.

Sektörde Capo olarak bilinen kripto analisti, 173.000 Twitter takipçisine akıllı sözleşme platformu Cardano’dan (ADA) büyük hamleler beklediğini söylüyor.

ADA şu anda 2,28 dolardan işlem görüyor, Çarşamba günü 2,13 dolardan geri döndükten sonra neredeyse bir hafta öncesiyle aynı.

Analizlerinin çoğu için Elliot Wave teorisini kullanan Capo, ADA ve bir dizi ek kripto varlığının yeni bir altcoin sezonunun başında göründüğünü söylüyor.

Elliot Wave teorisi, grafiklerde dalgalar halinde görünen toplu tüccar psikolojisini tanımlayarak gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeyi amaçlayan bir teknik analiz şeklidir.

O işaret gelip neyin biri işareti olarak Altcoin Devamlı Vadeli Endeksinde başlayan gibi görünen yeni bir boğa dalga.

“ALTPERP yükseliş trendi de sağlam. Ayrıca, minimum uzantısı çok yüksek olan potansiyel bir kap ve kulp oluşturuyor. Belki de w3 burada başlıyor çünkü birçok altcoin w3’üne başlıyor.

altcoin
Kaynak: Capo/Twitter

Capo ayrıca önümüzdeki haftalarda ve aylarda BTC’den daha iyi performans göstermesi için Syntropy ekosisteminin yerel belirteci olan NOIA’yı arıyor. Syntropy, şifreleme ve optimize edilmiş performans yoluyla interneti iyileştirmeyi amaçlayan açık kaynaklı bir protokoldür. CoinGecko’ya göre NOIA, geçtiğimiz haftaya göre %14 artışla yazı yazılırken 0,40 dolar olarak fiyatlandı.

Analist listesinde bir sonraki sırada, kuruluşların kendi ödeme çözümlerini oluşturmalarına ve ağ bağlantılı veri yapısı protokolü Trustchain’i kullanarak her türlü para birimini dijitalleştirmelerine olanak tanıyan kurumsal düzeyde bir platform olan COTI yer alıyor. CoinGecko mandal bir hafta önce 0,60 $ dan% 14 aşağı, $ 0.52 at COTI.

telegram 12

Sıradaki, merkezi olmayan makine öğrenimi ağı Fetch.ai. FET tokeni, Eylül ayı başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.17$’dan %35 düşüşle 0.75$ olarak değerlendi .

The Sandbox olarak bilinen Ethereum tabanlı sanal dünya, Capo’nun Bitcoin’i geçmeye hazır görünen madeni paralar listesinde de yer alıyor. Platformun yerel belirteci SAND, kullanıcıların oyun deneyimlerinden para kazanmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. CoinGecko’ya göre SAND, geçtiğimiz Cuma gününden bu yana 0,76 ile 0,88 dolar arasında değişen 0,79 dolar seviyesinde bulunuyor .

Capo’nun listesinde sonuncusu eSports ve blockchain tabanlı video eğlence protokolü Verasity. Yerel tokeni VRA, son 24 saatte %30’luk bir artış da dahil olmak üzere geçen hafta %60 artışla 0,05 $’a yükseldi.

Capo, uzun bir mesaj dizisinde neden yeni bir altcoin sezonu gördüğünü açıklıyor. Bitcoin’in altı haneli işareti hedef alıyor gibi göründüğünü söylüyor.

“Boğa piyasaları sırasında para Bitcoin’den altcoinlere akma eğilimindedir, çünkü insanlar açgözlüdür ve her zaman daha fazla kar ister.

Şimdi Bitcoin yükseliş senaryosunu onaylıyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde 100 bin dolar ve daha yüksek hedeflerin gerçekleşmesi muhtemel. Bu, insanların rahat etmesi ve altcoinler üzerinde spekülasyon yapmaya başlaması için mükemmel bir senaryo yaratacaktır.”

Ayrıca, Bitcoin’in genel kripto piyasası üzerindeki hakimiyetinin düşeceğine dair işaretler görüyor, ancak 2022’nin başlarında büyük bir düzeltme potansiyeli konusunda uyarıyor ve bu da alt sezonun yanı sıra genel kripto boğa döngüsünü de sonlandırabilir.

“Büyük gizli düşüş eğilimi ortaya çıkıyor ve yeşil destek zayıflıyor.

Benim düşünceme göre, 2018’in en düşük seviyelerini (%36.50) alacak ve alt sezon orada bitebilir.”

altcoin
Kaynak: Kripto Capo/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!