Altcoin Haberleri

Shibarium’un Gelişimi Hakkında Büyük Güncellemeler Yayınlandı!

Shiba Inu (SHIB) yaratıcısı Shytoshi Kusama, Shibarium adlı katman-2 projesinin gelişimi hakkında heyecan verici bir güncelleme paylaştı.

Twitter’daki yeni biyografi güncellemesinde Kusama, ShibaSwap’in Shiba Inu ve Shibarium ekosistemlerindeki tek resmi merkezi olmayan borsa (DEX) olduğunu açıkladı. Bu güncelleme, SHIB topluluğu için önemli bir adım ve projenin gelişimine yönelik daha fazla heyecan uyandırdı.

“En iyi Shib topluluğu üyesi. Finansal tavsiye değil, kendi araştırmanızı yapın ama… *fısıldar* SHIBASWAP, Shibarium’un resmi DEX’idir. Muhtemelen bunu zaten biliyordunuz çünkü siz akıllı bir yavrusunuz.”

shibarium haberleri
Kaynak: Shytoshi Kusama/Twitter

ShibaSwap’un tanıtım belgesine göre, projenin amacı yatırımcılara merkezi olmayan bir ortamda kripto varlıklarını güvenli bir şekilde alıp satma imkanı sunmaktır. ShibaSwap ayrıca SHIB, Bone (BONE) ve Doge Killer (LEASH) sahiplerine, coinlerini stake etmeleri veya DEX’e likidite sağlayarak ödül kazanmaları için bir fırsat sunmaktadır.

ETH tabanlı Shibarium, Polygon ile yarışıyor

Öte yandan proje, Ethereum (ETH) ağının üzerine inşa edilen ve Polygon (MATIC) ile benzer bir yapıya sahip katman-2 protokolüdür. Bu yeni protokol, Ethereum’un ölçeklenebilirlik sorunlarına çözüm sağlamak için tasarlanmıştır ve Shiba Inu ekosisteminin daha da gelişmesine yardımcı olacaktır.

Geçtiğimiz hafta, Shytoshi Kusama Twitter’da takipçilerine ekibin projesi için son dokunuşlarını yaparken bir şarkıyı tekrar tekrar çaldıklarını söyledi.

Ayrıca geçtiğimiz hafta, Shiba Inu ekosistemi, Shibarium ile ilgilenen herkesin başvurabileceği ve iletişime geçebileceği Join Shibarium portalını başlattı. Shytoshi Kusama’ya göre, portal şimdiden binlerce yanıt aldı. Bu, SHIB topluluğunun projeye olan ilgisini gösteren önemli bir gelişmedir ve proje için daha fazla heyecan uyandırmaktadır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!