Altcoin Haberleri

Uniswap Labs, Yeni Kripto Cüzdanını Açıkladı!

Uniswap borsasının geliştirme ekibi, yeni bir kripto cüzdanı geliştiriyor ancak Apple henüz iOS için piyasaya sürülmesine onay vermediği konusunda belirsizlik yaşıyorlar.

Uniswap Labs, yeni UNI mobil cüzdanlarını sınırlı bir kapasitede tanıttıklarını, çünkü Apple’ın şimdiye kadar iOS platformunda yayınlanmasına izin vermediğini açıkladı.

Ancak şirket teknoloji devi tarafından reddedilmediklerini, sadece görmezden gelindiklerini belirtti ve bu nedenle sürümün henüz “belirsizlik içinde” olduğunu ifade etti.

“Herkes için erişim sağlamayı taahhüt eden bir ekipten neden sınırlı bir erken sürüm? Basitçe söylemek gerekirse, Apple lansmanımıza yeşil ışık yakmıyor ve nedenini bilmiyoruz. Mobil uygulamamızı aylar önce gönderdik ve şartnamelerine %100 uyumlu olmamıza rağmen hala belirsizlik içindeyiz.”

uniswap haberleri

Uniswap, Apple onayı olmadan cüzdan önizlemesi sundu

Uniswap, yeni projesinin heyecanını paylaşmak için Apple’ın onayına gerek kalmadan, topluluğun 10.000 kullanıcısına cüzdanın bir önizlemesini sunuyor.

“Eğer Apple’ı beklememiz gerekiyorsa, birlikte beklemenin daha eğlenceli olacağını düşündük. Bu nedenle, topluluğumuzun UNI mobil cüzdanının büyüsünü deneyimleyebilmesi için dahili TestFlight uygulamamızı 10.000 kullanıcıya açıyoruz (Apple’ın onayı olmadan sahip olabileceğimiz maksimum kullanıcı sayısı).”

Uniswap’e göre yatırımcılar, cüzdanı kullanarak katman-1 protokolleri olan Ethereum (ETH) gibi varlıklar ile Optimism (OP) ve Polygon (MATIC) gibi katman-2 projeleri arasında herhangi bir ağ yapılandırması gerektirmeden sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirler.

“Uniswap mobil cüzdanı Ethereum, Polygon, Arbitrum ve Optimism’deki portföyünüzü yönetmenin en iyi yoludur. WalletConnect’i kullanarak, farklı ağlardaki birden fazla web uygulamasına olan bağlantıları aynı anda yönetebilirsiniz. Örneğin, Mainnet’te Lido’ya, Polygon’da Aave’ye ve Arbitrum’da Uniswap’e ağ değiştirmeden bağlanabilirsiniz.”

UNI, haber yazıldığı sırada 6,25$’dan işlem görüyor ve gün içinde kısmi bir artış gösterdi.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!