Altcoin HaberleriKripto Borsa Haberleri

BitPay, Bu 10 Dijital Varlıkla Seyahat Ödemeleri İçin Havayolu Ağıyla Ortak Oldu!

Bir seyahat acentesinin kripto ödemelerini kabul etmek için BitPay ile ortak olmasının ardından dijital varlıklar göklere çıkarılıyor.

Havayolu ağı Universal Air Travel Plan (UATP), Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve diğer altı altcoin’de seyahat ödemelerini etkinleştirmek için kripto para ödeme sağlayıcısı BitPay ile birlikte çalıştığını söyledi.

BitPay’in kurucu ortağı ve CEO’su Stephen Pair , UATP müşterilerinin coin satın alma ve tutma sorumluluğu olmadan kripto ödemelerinin avantajlarından yararlanabileceğini paylaşıyor.

bitpay

“Kripto para, özellikle seyahat gibi yüksek değerli satın alımlar için güvenli ve güvenilir bir ödeme seçeneği olarak ivme kazanmaya devam ediyor. BitPay’in UATP ile ortaklığı, müşterilerine kriptoyu kendileri işlemek, tutmak veya satın almak zorunda kalmadan blok zinciri ödemelerinin doğal faydalarını sağlar.

UATP’nin geniş havayolları ağı, BitPay tüm kripto cüzdanlarını desteklediğinden, hangi cüzdana sahip olduklarına bakılmaksızın kripto ile ödeme yapmayı seçen milyonlarca yeni küresel müşteriye ulaşma yeteneğine sahiptir.”

2011 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana BitPay, blok zinciri ödemelerinde 5 milyar dolardan fazla işlem yaptı.

UATP başkanı ve CEO’su Ralph Kaiser, ortaklığın şirketi avantajlı bir konuma getireceğine inanıyor.

“UATP – BitPay ortaklığı, havayolu ve kripto para ödemelerinde iki uzmanın mükemmel kombinasyonunu bir araya getiriyor.

Kripto ödeme, sektörde bir pazar değiştiricidir; bu ortaklık, havayollarına yeni müşteriler çekme ve bu çok heyecan verici alanda ilk hareket eden olma fırsatı yaratıyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!