Altcoin Haberleri

Ripple, 120.000.000 XRP’nin Yerini Değiştirdi!

Ripple Labs, kripto varlığının bu hafta %35’lik bir yükselişe geçmesinin ardından yüz milyonlarca XRP tokenini hareket ettiriyor.

Balina-araştırma hizmeti Whale Alert’ün yeni zincir içi verilerine göre, ödeme firması aniden, transfer edildiği sırada yaklaşık 58 milyon $ değerinde olan 120.000.000 XRP’yi Ripple’dan bilinmeyen bir kripto cüzdanına taşıdı.

Öncelikle Ripple Labs’ın ağında işlem yapmak için kullanılan XRP, son 24 saat içinde %4,2’lik bir kazanç ve yedi günün en düşük seviyesi olan 0,372 $’dan yaklaşık %35’lik bir artışla haber sırasında 0,448 $’dan işlem görüyor.

Bu ayın başlarında, XRP yanlısı avukat John Deaton, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple Labs’a karşı XRP’yi kayıtsız bir menkul kıymet olarak sattığı iddiasıyla açtığı davanın bir sonuca doğru ilerlediğini söyledi.

ripple haberleri

Ripple için kesin bir galibiyet olmayacak

O sırada Deaton, davanın birkaç hafta içinde sona ermesini beklediğini söyledi ve kararın SEC aleyhine olacağını öngördü. Bununla birlikte, kararın Ripple için de kesin bir galibiyet olmayabileceği konusunda uyarıda bulundu.

“Bence SEC kaybedecek, ancak bu kesin bir galibiyet alacağı anlamına da gelmiyor. Ancak SEC’in özet yargılamada kaybedeceğini düşünüyorum çünkü bu teoriyi benimsediler…

Normalde, bir destekçinin peşine düştüğünüzde, ‘Belirli bir günde, kayıtsız bir menkul kıymet arzı veya satışı yaptınız. Ve bu belirli işlem bir menkul kıymet, bir yatırım sözleşmesiydi. Şimdi ise XRP’nin – token’ın kendisinin – tüm satışlarının bir menkul kıymet olduğunu söylüyorlar.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!