Altcoin Haberleri

Kripto Analisti Justin Bennett’e Göre, Bu Altcoin 20 Kat Ralli Yapabilir!

Kripto analisti Justin Bennett’e göre, radar altında olmayan bir altcoin, önümüzdeki aylarda 20 kat veya daha fazla hızlı bir hamle yapma potansiyeline sahip.

Yakından takip edilen stratejist, 75.000 Twitter takipçisine, merkezi olmayan tedarik zinciri yönetim ağı VeChain’in (VET) tek bir koşulda 1,60 doları görmeye hazır olabileceğini söylüyor.

Bennett, Bitcoin (BTC) 65.000 doların üzerinde yeni zirveler yapabildiği sürece, VET’in önümüzdeki iki ay içinde %1335’lik bir ralli gerçekleştirebilmesi gerektiğini söylüyor. Kripto piyasaları, gelecek yıla kadar sürecek genişletilmiş bir piyasa döngüsüne girerse, analist, MEÖ’nün mevcut fiyatlardan %2627’lik bir ralli olan 3.00$’a kadar çıkabileceğini bile söylüyor.

“[Bence] Aralık ayına kadar 65.000$’ın üzerinde Bitcoin = 1.60$ MEÖ.

Aralık bunun altında zirve yaparsa ve döngü Mart 2022’ye kadar devam ederse, #VET muhtemelen 2 – 3 $ aralığındadır.”

image 24
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Yakın vadede Bennett 0.13 ve 0.14 $ direnç testlerini hemen gördüğünü ifade etti. Vechain’in tüm zamanların en yüksek seviyesi 0.28 dolar ve bu hala %150’lik bir hareket uzaklığında. CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken VET günde yaklaşık %10 artışla 0.11 $ işlem görüyor.

“$VET şimdi daha da iyi görünüyor.”

image 23
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Geçen ay Bennett, VeChain merkezi olmayan blockchain platformu Cardano (ADA) ile korele ve sonrasında benzer fiyat hamle birkaç hafta her zaman yapmak eğiliminde olduğunu söyledi.

image 22
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Bitcoin’e bakıldığında, kripto analisti daha önce BTC’nin ivmesini korumak için 55.300 dolar seviyesini geri alması gerektiğini söyledi. Kral kripto para şu anda 56.000 $ seviyesinin oldukça üzerindeyken, Bennett, Bitcoin’in başka bir adım atmasını bekliyor gibi görünüyor.

telegram 12

“’BTC $ 55.500’ü geri alamazsa’

Mutlak canavar modu!”

image 21
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!