ALTCOİN

Trader Lark Davis’e Göre Solana’nın Hızla Artmasının 5 Nedeni!

Kripto tüccarı Lark Davis, akıllı sözleşmeler platformu Solana’nın (SOL) meteorik yükselişini besleyen beş temel faktörün olduğunu söylüyor.

Yeni bir videoda Davis, 427.000 YouTube abonesine SOL’un patladığını çünkü geliştiricilerin aslında blok zincirini geliştirdiğini söylüyor.

“İnşaatçılar aslında ortaya çıkıyor… Blok zinciriniz üzerine inşa edilmiş şeylere sahip olmalısınız. Aksi halde hayalet kasaba olursun. Solana kesinlikle bir hayalet kasaba değil. Solana üzerine kurulu bir sürü uygulamamız var [ki] şu anda gerçekten dışarı çıkıp [ve] kullanabilirsiniz, bugün…

Örneğin, Liman Finansmanınız (PORT) var. Solana’da karşımıza çıkan Aave’nin rakiplerinden biri. Mercurial Finans’ımız var. Bu, Ethereum’un Eğri Finansmanı gibi. Bu bir stabilcoin takas protokolüdür. Uniswap (UNI) gibi Radium (RAY) var.”

kriptoup analiz grafik xrp enjin ethereum classic
Trader Lark Davis'e Göre Solana'nın Hızla Artmasının 5 Nedeni! 1

Davis’e göre, takas edilemeyen tokenlerin (NFT’ler) yükselişi de Solana’nın büyümesine katkıda bulunuyor.

“NFT son zamanlarda büyük bir trend oldu. Solana’nın da bir sürü NFT’si var. Talebi yönlendiren şeyin bir parçası buydu: Solana’nın ana varlığı olan SOL tokenini almak, çünkü insanlar Solana’da fiyatlandırılan NFT’leri Solana’da satın almak istiyor.”

Davis, Solana’nın mali durumunun da jetonun yükselişini körüklemeye yardımcı olduğunu söyledi. Şirket, merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemini desteklemek için Haziran ayında 314 milyon dolar topladı.

“Şu anda çok sayıda geliştiricinin SOL ekosistemine bağlı olduğunu görmemizin bir nedeni de para alıyor olmaları. Burs alıyorlar. Bir sürü yatırım alıyorlar…

Yani 314 milyon dolar artı bu kadar büyük bir kripto para borsasına sahip olan FTX’in desteği, bu Tanrı’dan daha fazla paraya sahip olmak gibi bir şey.”

Davis, büyük finans kurumlarının da Solana’ya ilgi duymaya başladığını söylüyor.

“Kurumsal para Solana’ya ilgi duymaya başlıyor. Osprey, iki hafta önce Solana fonunu duyurdular. Şu anda Solana’ya yığılan tek büyük paralı oyunculardan çok uzaktalar.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!