Altcoin Haberleri

Raoul Pal; Polygon, Avalanche ve Solana’nın ‘Büyük Bir Şeyin Kilidini Açtığını’ Söyledi!

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Polygon (MATIC) ve Solana’nın (SOL) ‘büyük bir şeyin kilidini açmanın’ eşiğinde olduğunu söyledi.

Yeni bir video güncellemesinde makro gurusu Solana (SOL), Polygon ve Avalanche’ın (AVAX) sektörde kendi nişlerini oluşturarak kripto benimsemesini ilerlettiğini söylüyor.

Solana zorlu bir yılı avantaja çevirdi

Pal’a göre SOL, Büyük Teknoloji şirketleriyle anlaşmalar yapıyor ve kendi perakende mağazasını açarak fiyatı için zorlu bir yıl olmasına rağmen avantaj sağlıyor.

Solana ile gerçekten ilgileniyorum çünkü ekibin yaptıkları işte olağanüstü olduğunu düşünüyorum. Yaptıkları şey bir tüketici zinciri oluşturmak.

Bu konuda pek çok muhalif var. %95 düştü, FTX olayına yakalandı ama bence şimdi temiz çünkü hepsini satmak zorunda kaldı, bu yüzden şimdi Meta, Google ve diğerleriyle anlaşmalar yapan perakende benimseme ile bu zincir var.

Discord ile de yeni bir anlaşma yaptılar ve onlardan daha fazlasını bekliyorum. Bence yerlerinin neresi olduğunu gerçekten anladılar. Manhattan’da SOL ürünleri satan bir mağazaya sahip olmak harika. Bunun nereye gideceğini kim bilebilir? Ama bence büyük bir şeyin kilidini açıyorlar.”

solana haberleri

Pal daha sonra hem Polygon’u hem de Avalanche’ı Solana ile aynı kategoriye dahil edebileceğini söyledi ve onların da gerçek dünya varlık tokenizasyonuna odaklanarak dijital varlık ortamını değiştirmenin eşiğinde olduklarını belirtti.

“Bence Polygon’dakiler de büyük bir şeyin kilidini açıyor… ve bir başka süper hızlı zincir olan Avalanche’den John Wu, gerçekten ilginç ve Solana’nın büyük bir rakibi. Gerçek dünya varlıkları gibi başka şeylere odaklandı, mülkiyeti nasıl tokenize ederiz?

Bu da gelmekte olan bir başka trend ve her zaman geliyormuş gibi hissettiriyor ama zaman alıyor. Yoldan çekilmesi gereken çok sayıda aracı ve aşılması gereken çok sayıda yasal düzenleme var ama bunların hepsi geliyor.”

telegram 12

Avalanche bu haberin yazıldığı sırada 11,87 dolardan işlem görürken, MATIC 0,802 dolardan ve SOL 12,32 dolardan işlem görüyor. Güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!