Altcoin Haberleri

Raoul Pal’a Göre Solana Yükselişe Hazırlanıyor!

Eski Goldman Sachs yönetici ve makro stratejist Raoul Pal, teknik analize dayalı olarak Solana (SOL) hakkında olumlu düşündüğünü söyledi.

Solana Yükselişe Hazır

Pal, Ethereum (ETH) ile rekabet eden ve piyasa değeri açısından 11. sıradaki kripto para biriminin yukarı yönlü bir harekete hazır olduğunu belirtti.

solana haberleri

Makro stratejist, Solana’nın düşüş trendinden çıkarak yükseliş trendine geçtiğini ve bir modeli tamamladıktan sonra konsolidasyon sürecine girdiğini ifade etti.

“Solana, Nisan ayında gerçekleşen ters baş ve omuz paterninin kırılmasının ardından, konsolidasyon sürecinin sonrasında bir sonraki yükseliş hareketine hazır görünüyor. Solana, bu yıl GMI’de önemli bir konumda yer aldı ve yıl başından bu yana yaklaşık %150 değer kazandı…”

Şu anda Solana, 19,88 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Hisse senetleri konusuna gelince, makro stratejist, küresel hisse senetlerinin yükseliş formasyonu oluşumu sırasında toparlanmaya hazır olduğunu belirtti.

Makro stratejiste göre, Eğer Tüm Ülkeler Dünya Endeksi (ACWI) önemli bir direnç seviyesini aşarsa, küresel hisse senetleri yeni bir zirve yakalayabilir. ACWI endeksi, gelişmiş ve gelişmekte olan piyasalardaki büyük ve orta ölçekli şirketlerin performansını ölçer.

“Küresel hisse senetleri, ABD dolar endeksi (DXY) ile ters orantılı gibi görünüyor ve büyük bir omuz baş omuz dip formasyonu oluşturuyor gibi görünüyor. Şu an potansiyel bir kırılma noktasına çok yakınız ve sağ omuzda oluşan küçük yükseliş bayrağı, tam da çizgiyi aşmak için gereken desteği sağlıyor gibi görünüyor. Eğer 94 seviyesini aşarsak, ölçülen hareket yeni zirvelere ulaşabilir…”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!