Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Makro Analist Raoul Pal’a Göre, Kripto Varlıkları Ne Zaman Yükselecek?

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, makro zeminin Bitcoin (BTC) ve kripto gibi riskli varlıklar için çekici görünmeye başladığını söylüyor.

Pal, Real Vision ile ilgili yeni bir bana her şeyi sor (AMA) oturumunda, yatırımcı duyarlılığının şu anda aşırı korku içinde olduğunu ve bunun, risk varlıklarının beklenmedik bir yükselişe geçmesi için katalizör olabileceğini söylüyor.

“Bence acı ticareti, büyük bir şan çöküşünün geleceğini, ‘sana söylemiştim’ anını ve kazançların daha düşük revize edileceğini düşünerek herkesi emmektir. Tek bildiğim, insanların olumsuz duygular kaydettiği. Daha önce hiç görmediğim kadar olumsuzlar… Süper olumsuzlar. İnsanlar süper korunuyor. Put hacimleri inanılmaz yüksek.

Bu yüzden bence acının yolu aşağı inmek, daha fazlasını kısarak emmek ve sonra daha yükseğe yırtmak. Tahvil getirileri, sonunda iş çevrimi için yeniden birleşmeye başladıklarında düşmeye başladığı için daha da yüksek olacaktır. Tahvil getirileri, ISM (Tedarik Yönetimi Enstitüsü) anketinden büyük ölçüde ayrıldı. Bu 50-60 yıl geriye giden bir ilişki.”

kripto

Pal’a göre, satıcılar şu anda alıcıları ezdiği için tahvil piyasası kırıldı, ancak makro uzmanı kurulumun Federal Rezerv’i nihayet para politikalarını gevşetmeye motive edebileceğini söylüyor.

“Artık likidite azlığının bir işlevi çünkü piyasada kimse yok ve sadece satıcılar var. Çok büyük sorunlara yol açacağını düşünüyorum. Bu sonunda cevabı yaratacak ve her şeyin cevabı her zaman daha fazla çıngıraklı. İngiltere bunu gösterdi: daha fazla çıngırak, daha fazla para bas [ve] bizi bu sorundan kurtar.

İnsanlar kırılana kadar yürüyüşe devam edeceklerini söylediklerinde, daha çok çıngırağı kırdığında. Tüm sistem şimdi daha çok çıngırak olan tek bir çığlık için ayarlandı, muslukları tekrar açın.”

Pal, merkez bankalarının muslukları tekrar açtığında, Bitcoin ve kripto gibi varlıkların toparlanabileceğini vurguluyor.

“Üzücü bir durum ama durum bu, ama bunu kendi lehinize çevirebilirsiniz. Avantajınıza göre işlem yapmak, bu değişimin ne zaman geldiğini ve riskli varlıklar için ne yaptığını anlamaktır. Çok çekici.”

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!