Altcoin HaberleriDefi Haberleri

Popüler Kripto Yatırımcısı, Bir DeFi Altcoin Hakkında İyimser Konuştu!

Popüler bir kripto tüccarı, piyasadaki genel fiyat düşüşüne rağmen tek bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin konusunda iyimserliğini koruyor.

Analist Credible, istikrarlı paralar için merkezi olmayan bir değişim olan Curve Finance için yönetim belirteci olan Curve DAO Token’ı (CRV) hala satın aldığını söyledi.

“Bu noktada CRV ortalamamın çok altında ama sadece daha fazlasını ekliyorum. Son alım 1.60$ civarındaydı ve daha fazla sermaye alabilirsem, mümkün olduğunca mevcut seviyelere yakın alım yapacağım. Son altı+ aydır yaptığım gibi, Convex Finance’te %50 APR [yıllık yüzde oranı] için stake yapmak.”

CRV yazı yazılırken 1.13$’dan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 117. sıradaki kripto varlığı, son yedi gün içinde %16’dan fazla düştü.

Credible, Bitcoin’in (BTC) şu anda piyasayı dikte ettiğini belirtiyor.

“BTC başka bir düşüş daha yaptı ve beraberinde CRV’yi (ve piyasanın geri kalanını) getirdi. Şimdi [CRV için] önemli bir destek/direnç bölgesine ulaştık ve solumuza önemli düşüşler aldık. Burada bir üs oluşmasını bekleyin, ardından geri dönüş için ayrıldığımız bölgenin geri alınmasını bekleyin.”

defi
Kaynak: Güvenilir/Twitter

Bitcoin, yazı yazılırken 29.362 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!