Bitcoin Haberleri

Ünlü Yatırımcı, Kripto Piyasasının 2018 Ayı Sezonunu Taklit Edeceğini Tahmin Ediyor!

Yaygın olarak takip edilen analist ve yatırımcı Altcoin Sherpa, kripto piyasasının 2018 Ayı sezonunu kopyalayabileceğini söylüyor.

Yatırımcı Altcoin Sherpa, 175.700 Twitter takipçisine, bu yılın altyapı ve dijital varlıkların çeşitliliği ile ilgili birkaç farklılıkla 2018’in “çok iyi olabileceğini” söyledi.

“Etrafta geçirebileceğimiz süre göz önüne alındığında, 2022 2018’e çok iyi görünebilir. Yine de piyasanın bugünlerde eskisinden daha olgun olduğunu düşünüyorum. Ticaret için genel piyasa yapısı daha iyi + dex’ler [merkezi olmayan borsalar] + NFT’ler [değiştirilemez tokenler] + oyun + yeni kullanılabilir zincirler.”

Altcoin Sherpa’ya göre, Bitcoin (BTC) 2017’nin zirvesine ulaştıktan sonra dibe vurmak için 2018’de 336 gün sürerken, altcoinler daha uzun sürdü.

Kripto analisti ve tüccarı, Bitcoin’in Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasından bu yana, kabaca 189 gün geçtiğini veya 2018 ayı sezonunda amiral gemisi kripto para biriminin dibe vurmasının yaklaşık yarısı kadar sürdüğünü söylüyor.

 “BTC: 2018’de berbat olan şeylerden biri, aşağı çekmek için geçen süreydi; şu anda yolun yarısındayız.

Altcoin/BTC çiftlerini sayarsanız, daha da uzundu. 2019 bunların çoğu için boktandı (o zamanlar alt/BTC çiftleri daha popülerdi).”

ayı
kaynak: altcoin sherpa/ twitter

Takma adlı kripto analisti, Bitcoin’in çökmeden önce mevcut seviyelerden %15’in üzerinde değer kazanabileceğini söylüyor.

“Böyle bir şey benim için mantıklı olurdu; 35.000 – 40.000 $’lık düşüş testinde daha fazla insan yükselişe geçiyor ve ardından fiyatlar daha da düşüyor.”

ftf221fwaaicvm5
kaynak: altcoin sherpa/ twitter

Bitcoin, yazı yazılırken 29.504 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!