Altcoin Haberleri

Ripple, Başarılı ODL Teknolojisinin ‘Rekor Büyümesini’ Duyurdu!

Para transfer ağı Ripple, kripto tabanlı ödeme çözümü On-Demand Liquidity’nin (ODL) 2022’de hızlı bir büyüme kaydettiğini açıkladı.

Ripple sınır ötesi ödemeler sağlamak için XRP’yi kullanıyor

Ripple’ın ODL çözümü, önceden fonlanmış hedef hesaplara ihtiyaç duymadan daha hızlı ve daha ucuz sınır ötesi ödemeler sağlamak için XRP’yi kullanıyor.

San Francisco merkezli firma yaptığı yeni bir açıklamada, ODL teknolojisinin artık Afrika, İsrail, Avustralya, Brezilya, Arjantin, Belçika, Singapur, BAE ve İngiltere dahil olmak üzere artan sayıda ödeme pazarında desteklendiğini söyledi.

Ripple, RippleNet sınır ötesi ödeme sistemine dahil olan ilk müşterilerinden bazılarının da havale işlemleri için ODL’ye geçtiğini söyledi.

“Kurumsal düzeydeki kripto çözümlerimiz, sınır ötesi ödemelerde en sık karşılaşılan sorunlu noktaları azaltma konusunda mükemmeldi ve müşteri deneyimine odaklanmamız, yeni müşterileri kripto destekli ödeme çözümleri dünyasına itti.”

ripple haberleri

Firma, müşteri deneyimini iyileştirmek amacıyla ODL’ye gelişmiş makine öğrenimi yetenekleri de eklediğini söyledi.

Mühendislik Kıdemli Başkan Yardımcısı Devraj Varadhan şöyle diyor,

“Makine öğrenimi ve otomasyon çabaları, kriptonun ve tüm kurumsal sınıf ürünlerimizin bel kemiği olan likiditeye odaklanmıştır.”

Ripple’ın XRP’yi kayıtsız bir menkul kıymet olarak sattığını iddia eden SEC ile yasal savaşını sürdürürken, kripto özellikli ödeme çözümünün rekor büyümesini duyurdu.

telegram 12

Genel danışmanı Stuart Alderoty’ye göre firma, çalışanlarının çoğunun ülke içinde olmasına rağmen dava nedeniyle çoğunlukla ABD dışında faaliyet gösteriyor.

“Esasen, müşterileri ve firmanın gelirlerinin tamamı, ABD içinde hala çok sayıda çalışanımız olmasına rağmen, ABD dışında gerçekleşiyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!