Altcoin Haberleri

Analist Benjamin Cowen’e Göre Kripto Ayı Piyasası Devam Ederse, Cardano’yu (ADA) Bekleyen Senaryo!

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti Benjamin Cowen, dijital varlıklar için ayı piyasasının devam etmesi durumunda Cardano (ADA) için bazı fiyat hedeflerini açıkladı.

Yeni bir strateji oturumunda Cowen, Bitcoin (ADA/BTC) karşısında Cardano’ya baktığını ve çiftin güçlü bir düşüş trendinin ortasında olduğunu söyledi.

cardano

Cowen’e göre, ADA/BTC çifti 2018 ayı piyasasının en düşük seviyesi olan 0.0000085 BTC veya 0.25$’ı tekrar görürse Cardano’nun değerinin yarısından fazlasını kaybedecek.

“Bak, ayı piyasasındayız. Altcoinlerin ayı piyasasında kesinlikle mahvolduğunu biliyoruz. Bu altcoinlerin Bitcoin değerlendirmesinin bir ayı piyasasında bozulduğunu ve ayrıca bir boğa piyasasında da bozulabileceğini biliyoruz. ADA/BTC değerlemesinde Bitcoin’in ayı piyasasında vurduğu değerlemelerin en altına inersek, ADA değerlemesinde başka bir %55 düşüşe bakıyor olacaksınız. ADA’nın mevcut fiyatından %55’lik bir düşüş, ADA’yı yaklaşık 0.25 $ civarında bir değere getirecektir. Yani başka bir %50 düzeltme.

Bana bunun olamayacağını söyleme. [Son ayı piyasasını] yaşadım ve hatta 0,10 dolardan ADA almaya başladım ve akıllı olduğumu düşündüm ve sonra %80 düştü. Ona bakıp ‘0,10 $ ADA, neden şikayet ediyorsun?’ diyebilirsiniz. O zaman gerçekten akıllı hissetmiyordu çünkü %80 düştü. İnsanlar bu şeylerin ne kadar acımasız olabileceğini unutuyor.”

Yazma sırasında ADA, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3$’dan %82’nin üzerinde düşüşle 0,52$’dan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!