Altcoin Haberleri

Kripto Para Bürosuna Göre Cardano (ADA) ve 1 Altcoin İçin Ralli Geliyor!

Coin Bureau YouTube kanalının sunucusu, Cardano (ADA) ile başlayan iki altcoin için yükseliş eğilimini ifade ediyor.

Kripto Para Bürosu sunucusu, piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto varlığının Vasil yükseltmesinden önceki mevcut seviyelerden yaklaşık %20 oranında değer kazanacağını söyledi.

22 Eylül için belirlenen Vasil hard fork, Cardano’nun ölçeklenebilirliğini iyileştirmeye ve işlem maliyetlerini düşürmeye yönelik büyük bir yükseltmedir.

“Sonra, daha önce bahsettiğim nedenlerle, yani Vasil hard fork için bir tarihin teyidi nedeniyle ADA madeni parası yükselen Cardano var…

Kısa vadede ADA’dan aradığım şey, orta vadeli yükseliş trendine geri dönmek için 0,60 dolar işaretine geri dönüş. Ve Cardano’ya olan ilginin yenilenmesinden daha olası olduğunu düşünüyorum.”

Cardano yazı yazılırken 0,50 dolardan işlem görüyor.

cardano

Coin Bureau sunucusu daha sonra Ethereum (ETH) tabanlı stake protokolü Lido DAO’nun (LDO) yönetişim belirtecine bakar.

Popüler kripto YouTuber’a göre, Lido DAO, Ethereum birleşmesinden önce %50’ye kadar yükselebilir.

“Sırada, Ethereum birleştirme yaklaşırken LDO belirteci pompalanan Lido Finance var. Bunun nedeni, Lido Finance’in ETH’yi likit yani takas edilebilir bir şekilde stake etmek için kullanılmasıdır. Lido ayrıca düşük ücretli likit stake ve Ethereum, katı şeyler üzerinde ek gizlilik için Aztec Network ile ortaklık kurdu…

telegram 12

Biraz şansla, LDO şimdi ve o zamana [Ethereum birleşmesi] arasında %50 daha pompalayacak ve bu da sadece birkaç gün önceki fiyatından 2 kat daha fazla hareketle sonuçlanacak.”

Lido DAO, yazı yazılırken 2.20 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!