Altcoin Haberleri

Michaël van de Poppe, Altcoin Portföyünü Yeniledi: Yeni Seçimleri Neler?

Tanınmış kripto para analisti Michaël van de Poppe, dört hafta önce oluşturduğu altcoin portföyünde bazı değişikliklere gitti. Performansı yetersiz bulan bazı kripto paraları portföyünden çıkarırken, daha iyi getiri sağlayacağına inandığı yeni altcoin’leri ekledi.

Portföyden Çıkarılanlar: ATOM ve CRV

Van de Poppe, ATOM ve CRV’yi portföyünden çıkaran isimler arasında. Bu kararı, altcoin’lerin son dönemdeki zayıf performansına bağlıyor. Analist, ATOM’un güçlü temellerine rağmen %50 oranında bir düzeltme yaşadığını ve CRV’nin de BTC ve MATIC karşısında değer kaybettiğini vurguluyor. Her ne kadar bu altcoin’lerin “kötü projeler” olmadığını söylese de, son dönemdeki yetersiz performansları yatırımcıları tatmin etmemiş gibi görünüyor.

michael van de poppe altcoin portfoyunu yeniledi yeni secimleri neler

Portföye Eklenenler: SEI ve TIA

Van de Poppe, portföyünde henüz fiyatlanmamış ve fırsat maliyeti yaratan projelere yer vermek istiyor. Bu kapsamda SEI ve TIA’yı portföyüne ekleyen analist, her iki altcoin’in de yüksek potansiyele sahip olduğuna inanıyor. Van de Poppe, SEI’nin Bitcoin ETF onayının ardından yaşadığı değer kaybına rağmen yükseliş trendine geri dönebileceğini ve TIA’nın da Bitcoin ETF lansman haftasında yaşadığı ani yükselişin ardından önemli bir fırsat sunduğunu savunuyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan içerikler tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!