Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Ünlü Kripto Analisti Bitcoin ve Ethereum Uyarısında Bulundu!

Zamanında Bitcoin çağrılarıyla takipçi kitlesi oluşturan popüler kripto analisti, yatırımcıları hem BTC hem de Ethereum’un (ETH) bir adım atmaya hazır olabileceği konusunda uyarıyor.

Kripto stratejisti Credible, Bitcoin’in 7 Eylül’de yaklaşık 18.500 dolardan iyi bir sıçrama yapmayı başarmasına rağmen, BTC’nin kısa vadeli yükselişinin sınırlı olduğuna ve kral kriptonun aşağı doğru bir yolculuğa bakabileceğine inandığını söyledi.

“Sağlam görünüyorsun. Yarın 20.700 doların üzerinde bir dalga 1, geri ödemeyi doğrulamalıdır. 20.700 doları daha düşük bir zaman diliminde yeniden test edebilir, ancak yarın sağlam bir kapanış ve 23.000 dolara devam etmek için iyi görüneceğiz. Daha sonra, devam etmeden önce bir ret ve daha yüksek bir dip için düşükler/20.000$ aralığında bir tekrar ziyareti beklemek YUKARI.”

seri77 kriptoup
Kaynak: Credible/Twitter

Credible’ın grafiğine bakıldığında, BTC için beklenen düzeltme hamlesinin 20.000 $’a çıkmasının ardından anında bir sıçrama olacağını tahmin ediyor. Yazma sırasında, BTC 21.913 $ için el değiştiriyor.

Credible Ethereum’a gelince, ETH’nin de yakın vadede toplanacak bir yeri olduğunu söylüyor, ancak kral altcoin hedefine ulaştıktan sonra dik bir düzeltme öngörüyor.

“ETH, sıçrama bölgesinden %20 kadar yükseldi ve şimdi neredeyse yukarı yönlü hedefime ulaştı. Yine, 1.800$-1900$’a kadar bir devam arayışı – orada bir ret ve sonrasında muhtemelen yeni yerel düşükler bekleniyor. Çoğu bunu duymak istemiyor ama olan bu.”

seri76 kriptoup
Kaynak: Credible/Twitter

Credible’ın grafiğine bakıldığında, Ethereum için 1.200 dolar seviyesine geri çekilmeyi tahmin ediyor; bu, ETH’nin 1.900 dolarlık hedefine ulaşması durumunda %36’lık bir devalüasyon.

Yazma sırasında, ETH gün içinde sabit olarak 1.752 $ ‘dan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!