Altcoin Haberleri

SHIB Geliştiricileri, Shibarium’un Lansmanına İlişkin İpuçları Veriyor!

Bir SHIB geliştiricisi, ekosistemin yeni katman-2 projesi Shibarium’un hemen hemen tamamlandığını ve yakında piyasaya sürülebileceğini belirtiyor.

Shytoshi Kusama Twitter takipçilerine, beklenen Shibarium projesinin son hazırlıklarının ekibin tekrar tekrar dinlediği bir şarkı eşliğinde yapıldığını açıkladı.

SHIB topluluğundaki birçok önde gelen isim, Shytoshi tarafından atılan ancak daha sonra silinen bir tweet’in anlamını tartışıyor. Tweet, 1 Mart tarihinde atılmış ve “yapıcıya teyit…” ifadesini içeriyordu.

Geçtiğimiz Şubat ayında, katman-2 projesinin beta sürümünün bu hafta içinde başlatılacağı açıklanmıştı ancak kesin bir tarih veya saat belirtilmemişti.

shibarium haberleri

Shibarium için BONE satın alımı gerekiyor

Projenin geliştiricileri, Shibarium’u kullanmak isteyenlerin Bone ShibaSwap (BONE) satın almaları gerektiğini duyurarak, projenin Polygon (MATIC) gibi diğer katman-2 ölçeklendirme çözümleriyle benzer şekilde çalışacağını teyit etmişlerdi.

Önceden de belirtildiği gibi, Pazar günü açılan “Shibarium’a Katıl” portalına olan yoğun ilgi, yaklaşmakta olan metaverse projesinin popülerliğine işaret ediyordu. Portal, düğüm doğrulayıcı olmak isteyen, Web3 teknolojileri üzerine inşa etmek isteyen veya işlerini SHIB ekosistemine taşımak isteyen herkese açıktı.

SHIB, son 24 saat içinde %4,1’lik bir düşüşle haberin yazıldığı sırada 0,000011$’dan işlem görüyor. SHIB güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!