Altcoin Haberleri

Analist Benjamin Cowen, Memecoinler Hakkında Uyardı!

Ünlü kripto uzmanı Benjamin Cowen, dijital yatırımcıların süregelen memecoin çılgınlığına karşı uyanık olmaları gerektiğini ifade etti.

Cowen memecoinler konusunda uyardı

Cowen, kripto piyasasının bu yıl “bir korku dalgası” daha yaşayacağını öngördüğünü söyledi.

“Yarılanma öncesine yaklaşırken rallilerle karşılaşıyoruz, herkes heyecanlanıyor ama ardından memecoinler geri döndüğünde piyasa, ‘Oh, hâlâ çok fazla kötü yatırım var, bu insanları tekrar korkutmamız gerekiyor’ diyor.

2019’da benzer bir durum yaşamıştık. O yıl da birçok memecoin rallisi gördük ve şimdi onların durumuna bakın. Yani, çoğu o günden beri Bitcoin’e karşı değer kaybetti.”

benjamin cowen

Uzman analiste göre, 2019’un ikinci çeyreğinde de benzer bir memecoin rallisi yaşanmıştı.

Cowen, şu an piyasada bulunan memecoinlerin çoğunun “açıkça dolandırıcılık” niteliğinde olduğunu iddia etti.

“Şu anda piyasada gördüğünüz memecoinlerin büyük bir kısmının, sekiz ay sonra insanların unutacağı ve umursamayacağı konumda olacağını düşünüyorum.”

Memecoin yanılgısının büyük kısmı, son iki haftada %510’dan fazla değer kazanan kurbağa temalı kripto para birimi Pepe (PEPE) tarafından körüklenmektedir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!