ALTCOİN

Analist Michaël van de Poppe’ye Göre XRP, Cosmos ve 2 Altcoin için Önümüzde Neler Var?

Popüler kripto yatırımcısı, dijital varlık piyasaları başka bir satış olayına tanık olurken, XRP ve Cosmos (ATOM) dahil olmak üzere bir avuç altcoin için neler olduğunu anlattı.

Michaël van de Poppe, yedinci en büyük kripto varlığının şu anda XRP boğaları için uygun bir fiyat seviyesinde gezindiğini söyledi.

“Piyasa geri düşerse, uzun vadeli ürünler için 0,335 dolara bakıyor olacağım.”

seri81 kriptoup
kaynak: van de poppe/twitter

Yazma sırasında, XRP gün içinde %7 düşüşle 0,333 $ için el değiştiriyor.

Sırada, ölçeklendirmek ve birlikte çalışabilir olmak için tasarlanmış bir blok zincir ekosistemi olan Cosmos var. Van de Poppe, ATOM için ilk destek bölgesi olarak 13.30 doları, ardından 11.22 doları ve ardından 9.69 doları belirliyor.

seri80 kriptoup
kaynak: van de poppe/twitter

ATOM, bu yazının yazıldığı sırada, son 24 saatte yaklaşık %10’luk bir devalüasyon olan 13,97 ABD doları karşılığında el değiştiriyor.

Yatırımcının radarındaki diğer bir altcoin, eşler arası ödeme ağı Litecoin’dir (LTC). Van de Poppe, kripto piyasalarındaki son düzeltmeye rağmen Litecoin’in Bitcoin’e (LTC/ BTC ) karşı toparlanmaya hazır göründüğünü söylüyor.

“Görünüşe göre eski paraların devamını alacağız. [0.0028 BTC] LTC’de kaldığı sürece, gitmekte fayda var.”

seri79 kriptoup
kaynak: van de poppe/twitter

Yazma sırasında, parite 58.58 $ değerinde 0.0029 BTC değerinde.

Van de Poppe’nin listesindeki son madeni para, akıllı sözleşme platformu Tezos (XTZ). Van de Poppe, XTZ’nin 2,85 $’daki hedefine yükselmek için yükseliş momentumunu sürdürme şansına sahip olması için desteği 1,44 $’da tutması gerektiğini söyledi.

seri78 kriptoup
kaynak: van de poppe/twitter

Yazma sırasında XTZ, son gün yaklaşık %7 düşüşle 1.53 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!