Altcoin Haberleri

Kripto Analitik Firması Santiment, Ethereum (ETH) Balina Uyarısı Verdi!

Önde gelen bir blockchain analiz firması, kayıtlardaki en büyük Ethereum balinalarının şu anda mevcut fiyatlarla ETH biriktirmeye ilgi gösterdiğini söylüyor.

Yeni bir videoda Santiment, 10.000 ila bir milyon ETH tutan adresleri takip ettiğini söylüyor ve ETH fiyatı yaklaşık 12 ayda en düşük seviyesine düşmesine rağmen yatırımcı grubunun büyük ölçüde kenarda kaldığını belirtiyor.

“Balinalar, ana paydaşların tam olarak ne yaptığını görmek için 10.000 ila bir milyon Ethereum madeni para adresine bakabiliriz. Buna biraz tuz koyacağım ve Ethereum’un balina katmanlarının onlara biraz gri alan olduğunu ve bulduklarımızdan asla Bitcoin [balinalar] kadar öngörülü olmadıklarını söyleyeceğim. Ancak, düşüşler gerçekleştikten sonra büyük birikim, kar elde ederken fiyatlar yükseldikçe damping gibi bariz oyunların olduğunu görüyoruz. 

Şu anda, bir miktar birikim görmeyi bekliyoruz, ancak fiyatlar düşse de, geçen Mayıs ayında yaklaşık bir yıl önce gördüğümüz gibi, beklediğimiz gibi gerçekten büyük bir birikim olmuyor.”

ethereum
kaynak: santiment/youtube

Santiment’e göre, %60 ETH fiyat düşüşü arasında en iyi Ethereum balinaları arasındaki coşku eksikliği, önde gelen akıllı sözleşme platformu için düşüş tablosu çiziyor.

“Balinalar gerçekten harekete geçecek kadar düşük olduğuna karar verene ve temelde ayrılan ve fonlarını borsalara geri veren tüm zayıf ellerden tekrar Ethereum satın alıncaya kadar fiyatların biraz daha düşebileceğinden yorulmalıyız.”

Yazma sırasında, ETH 1.817 $ için el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!