Altcoin Haberleri

Robinhood, Cüzdanında 2.800.000.000+ Dolar Dogecoin Tutuyor!

Dogecoin Whale Alert’e göre, perakende ticaret devi Robinhood şu anda müşterileri için 2,8 milyar dolardan fazla Dogecoin (DOGE) tutuyor.

DOGE işlem takipçisi, Robinhood’un gözetimindeki hazinenin şu anda Dogecoin’in dolaşımdaki arzının %25,17’sini temsil ettiğini bildiriyor.

Dogecoin, dünyanın en yüksek profilli DOGE destekçisi Elon Musk’ın geçtiğimiz Ekim ayında Twitter’ı 44 milyar dolara satın almasının ardından olası entegrasyonlarla ilgili söylentilerin dolaşıma girmesiyle son birkaç aydır haberlerde yer alıyor. Musk, fintech hizmetlerini popüler platforma getirme niyetinden bahsetti.

DOGE bu ayın başlarında Twitter’ın sosyal medya kullanıcıları için bir ödeme işlevi eklemek üzere yazılım geliştirdiğine dair haberler üzerine yükselişe geçti.

robinhood haberleri

Robinhood DOGE ekosisteminde önemli yere sahip

Robinhood’un DOGE ekosisteminde önemli bir rolü olmasına rağmen, şirketin CEO’su Vlad Tenev bu hafta bir kazanç çağrısında Musk’ın Twitter’ı ile ortak olmak için şu anda herhangi bir planları olmadığını söyledi.

“Twitter’daki insanlarla bir süredir konuşuyorduk. Platformlarındaki hisse senedi sayfaları ve kripto sayfalarıyla neler yaptıklarını duyduk. Müşterilerine değer veren ve Robinhood uygulamasına derin bağlantı kurmayı kolaylaştıran bir yatırım deneyimi yaratmak için heyecanlandık.

Zaman içinde bunun gibi daha fazla şeyi denediğimizi göreceksiniz. Şu an itibariyle Twitter ile genişleme ya da resmi bir ortaklık kurma planımız yok.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!