Altcoin Haberleri

Ethereum Tabanlı Altcoin, Sadece 10 Günde %70 Arttı!

Yükselen bir Ethereum tabanlı altcoin, daha geniş kripto pazarları mücadele ederken, yükseliş eğilimi gösterdiği için ayı piyasasına meydan okuyor.

Bulut blok zinciri protokolü ve hizmet belirteci olan XCN, diğer kripto varlıklarının çoğu yana doğru hareket ederken son 10 gün içinde %70’ten fazla arttı.

XCN, 25 Mayıs’ta 0.10$ civarında işlem görüyordu ve şu anda yazı yazılırken 0.174$’dan fiyatlandırılıyor.

Şirket ayrıca kripto piyasalarındaki yaygın durgunluğa rağmen yeni çalışanları işe almaya devam ettiğini duyurdu.

XCN ayrıca, hacim olarak dünyanın en büyük kripto değişim platformu olan Binance’in blok zinciri ağı olan BNB Chain’de de geçen ay kullanıma sunuldu. BNB Zinciri aracılığıyla, kripto varlığı artık Huobi, Gate.io ve KuCoin kripto değişim platformları kullanılarak da yatırılabilir.

Cuma günü Chain, yeni bir yönetim değişikliği kapsamında tokenin toplam arzının %22’sinden fazlası olan 2,6 milyar dolarlık şaşırtıcı bir XCN yaktığını duyurdu.

Chain CEO’su Deepak Thapliyal’in belirttiği gibi,

“XCN token yakma, Chain’in merkezi olmayan DAO [merkezi olmayan özerk organizasyon] yönetimine geçişi ifade ediyor. Bu dönüm noktası, hem XCN’nin Web 3.0 geliştirme üzerindeki etkisini, hem de onu Zincir üzerine inşa etmek için kullanan yenilikçileri tanımaktadır.”

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!