Altcoin Haberleri

En Büyük Ethereum Balinaları 3 Merkezi Olmayan Finans Altcoine Yükleniyor!

Ethereum’un en zengin sahipleri şu anda bir borsa jetonuna ve ayrıca merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründeki diğer üç altcoine yükleniyor.

Blockchain izleme hizmeti WhaleStats’tan alınan verilere göre, en iyi 100 Ethereum balinasının gözü, derin likidite ve süper verimli sipariş yürütme sağlamayı amaçlayan merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan WOO Network’e güç veren yardımcı program tokeni WOO’da.

Yazma sırasında WOO, stabilcoinler hariç, son 24 saat içinde Ethereum’un en büyük 100 balinası arasında en çok satın alınan altcoindir.

WOO ağının arkasında, Ethereum’un en büyük balinaları, değiştirilemez token (NFT) oyun protokolü Aavegotchi (GHST), sentetik varlık ihraççısı Synthetix (SNX) ve borçlanma ve borç verme protokolü Aave (AAVE) dahil olmak üzere üç DeFi kripto para birimi biriktiriyor .

screen shot 2022 06 05 at 10.28.05 am kriptoup
kaynak: whalestats

En büyük Ethereum balinalarının en büyük varlıklarına bakıldığında, FTT, ETH’nin kendisi ve stabilcoin USD Coin (USDC) hariç listenin zirvesinde yer alıyor. FTT , bir kripto para birimi türev ticaret platformu olan FTX’in değişim belirtecidir. WhaleStats, ilk 100 ETH balinasının yaklaşık 8 milyon dolar değerinde ortalama 307.485 FTT tokenine sahip olduğunu gösteriyor.

FTT’nin arkasında meme parası Shiba Inu (SHIB) var. WhaleStats, yatırımcı sınıfının 5 milyon dolar değerinde 462,89 milyar SHIB tokenine sahip olduğunu ortaya koyuyor.

screen shot 2022 06 05 at 3.40.50 pm kriptoup
Kaynak: WhaleStats

Yazma sırasında, Ethereum’un (ETH) kendisi, geçen hafta çoğunlukla yatay işlem gördükten sonra son 24 saatte %4’ün üzerinde artışla 1.870 $ olarak fiyatlandırıldı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!