Altcoin Haberleri

Coin Bureau’ya Göre Bir Oyun Altcoin’in Önünde Parlak Bir Gelecek Var – İşte Nedeni!

Kripto kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, Ethereum tabanlı bir oyun altcoini için uzun vadeli bir yükseliş tahmini veriyor.

Guy olarak bilinen analist, yeni bir videoda akıllı sözleşme yeteneklerine sahip, birbirine bağlı, blok zinciri tabanlı bir oyun platformu olan Enjin Coin’i (ENJ) yakından izlediğini söylüyor.

Guy, ENJ’nin kripto varlığını tekil bir varlık tarafından tetiklenen bir çökmeye karşı daha az duyarlı hale getirdiğini söylediği geniş token dağılımının altını çiziyor. 

“Etherscan’a göre, şu anda ENJ’yi tutan 162.000’den fazla benzersiz adres var. Bu, 100.000’den fazla benzersiz sahibine ve şu anda Enjin’in iki katından fazla piyasa değerine sahip olan The Sandbox (SAND) ile karşılaştırıldığında, önemli ölçüde daha geniş bir token dağılımıdır.

Tüm bunlar, Enjin’in token arzının sınırlı sayıda cüzdanda yoğunlaşması anlamına geliyor. Bu, daha büyük bir cüzdanın orantısız miktarda ENJ almasını ve ardından onu boşaltmasını potansiyel olarak zorlaştırıyor.”

altcoin

Analist ayrıca, ENJ’nin fiyat potansiyelini etkileyebilecek birçok faktör olsa da, projede onu uzun vadede yükselişe geçiren iki yeni gelişmeye dikkat çekiyor. 

“ENJ’nin fiyat potansiyeli söz konusu olduğunda… bu, Enjin ekosisteminin blok zincir oyun ve NFT (karşılaştırılamaz token) alanlarında edinmeyi başardığı benimseme miktarına ve ayrıca kurabileceği ortaklıkların durumuna bağlı olacaktır. gelecekte. Bununla birlikte, blockchain oyunları ve NFT’ler için çok erken günler olmasına rağmen, gelecek gerçekten Enjin, JumpNet ölçeklendirme çözümü ve Polkadot tabanlı parachain Efinity için oldukça parlak görünüyor.”

Efinity, NFT’lerin fiyatlandırılmasını ve değişimini kolaylaştırmak için tasarlanmış zincirler arası bir ağdır. Bu arada JumpNet, NFT’ler ve ENJ için anında, güvenli ve ücretsiz zincir içi işlemlere izin veren bir Ethereum ölçeklendirme çözümüdür.

Guy ayrıca, başka bir temel faktör nedeniyle Enjin Coin’in potansiyeline güvendiğini de ekliyor.

“Enjin, oyun ve NFT alanında hala öncü bir güç oluşturuyor ve yıllar içinde önde gelen mimarlar ve geliştiricilerden oluşan oldukça güçlü bir ekip oluşturdu. Bu bana Enjin’in uzun bir süre burada kalabileceğini düşündürüyor ve gelecekte Enjinverse’den gelecek heyecan verici gelişmeler için kesinlikle gözlerimi dört açacağım.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!